Dailės terapijos taikymas moterims sergančioms anoreksija


Dailės referatas. Įvadas. Anoreksijos padariniai. Dailės terapijos istorija. Kūno grožis – moterų problema. Sprendimo būdai taikant dailės terapija. Išvados. Literatūra.


Projektinio darbo tikslas – atskleisti dailės terapijos reikšmę, dirbant su moterimis sergančiomis anoreksija.

3. Pateikti 7 sprendimo būdus taikant dailės terapiją sergančioms anoreksija.

Nuo visų laikų moteris norėjo ir nori atrodyti gražiai. Daug dėmesio skiria savo kūnui, išvaizdai. Nuo čia ir prasideda visos problemos. Daugelis moterų mano, kad yra storos arba jiems reikia numesti svorio, kad būti tobulai. Kai esi liekna ir jauti, kad turi numesti svorio, tai jau pirmas problemos žingsnis. Žingsnis prie lygos. Psichinės lygos – anoreksijos.

Kiekviena mergina turi savo idealą, patinkanti modelį ir siekia būti panaši i jį. Neseniai esu mačiusi programą apie merginą kuri siekė tobulumo. Barbės išvaizdos. Tokio liekno kūno, gražios išvaizdos. Buvo padarytos kelios plastinės operacijos ir sudaryta dietos programa. Po mėnesio visai atsisakė maisto, kad greičiau pasiekti savo tikslo. Po kelių dienų atsidūrė ligoninėje su psichikos sutrikimais, depresija, panika. Jai buvo nustatyta anoreksijos diagnozė. Be gydymo merginai mažai liko gyventi. Buvo pasiūlyti įvairus gydymo metodai.

Mano manymu dailės terapija taip pat yra labai reikalinga gydant tokius ligonius.

Grupę turi sudaryti nemažiau kaip 6 moteris sergančios tą pačią lygą – anoreksija. Jos susirenka jaukiame kabinete, kambaryje. Kad būtų jaukiau įjungiama rami muzika.

1.Etapas: Moteris susėda į ratuką tam, kad susipažinti vieną su kitą. Kiekviena prisistato ir pasako ko jinai norėjo pasiekti prieš susergant anoreksija.

2.Etapa: Po prisistatymo moteris pasirenka sau patogiausia ir jaukiausia vieta kambaryje, kabinete. Tai irgi labai svarbus momentas, nes matosi ar žmogus bijo aplinkos ir sėdės kur nors gale prie kampo ar yra drąsus ir atsisės priekyje.

  • Dailė Referatai
  • 2014 m.
  • Julija
  • 7 puslapiai (1542 žodžiai)
  • Dailės referatai
  • Microsoft Word 21 KB
  • Dailės terapijos taikymas moterims sergančioms anoreksija
    10 - 3 balsai (-ų)
Dailės terapijos taikymas moterims sergančioms anoreksija. (2014 m. Rugsėjo 30 d.). http://www.mokslobaze.lt/dailes-terapijos-taikymas-moterims-sergancioms-anoreksija.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 11:49