Dainavos šalies senų žmonių padavimai analizė


Dainavos šalies senų žmonių padavimai + aprašymas. Milzinkapis analize. Sekmes, padavimai veikejai. Planas knygos vincas kreve dainavos salies senu zmoniu padavimai. Dainavos salies padavimai.  krėvė. dainavos . Padavimas milzinkapis. Dainavos salies senu zmoniu padavimai knygos aprasymas. Turėjo bajoras mykis keturis sūnus. Krėvė dainavos šalies senų žmonių padavimai.

Ištrauka iš Vinco Krėvės Dainavos šalies senų žmonių padavimų. TEMA Šitas padavimas apie žmones, kurie žuvo už savo gimtąjį kraštą. Glaustas ištraukos atpasakojimas. Pagrindiniai veikėjai. Antraeiliai veikėjai. Laikas. Vieta. Man atrodo, kad tai svarbu. Radau įdomų posakį.

Šitas pasakojimas prasideda nuo to, kad gyveno bajoras Mykis ir jis turėjo keturis sūnus. Kai sunūs išaugo, Mykis pasakė savo sūnums, kad jie kovoti muštis prieš kryžiuočius. Du sūnus jis pasiuntė pas kunigaikštį Algirdą, vyriausiąjį sunų Zubry jis nusiuntė pas kunigaikštį Kęstutį, o jaunesnįjį paliko namuose, tėvams padėti. Praėjo daug laiko ir grižo du sūnus, ir jie atvežė šilką, gintarą ir daug brangių akmenų. Mykis pakvietė visus bajorus į didelę puotą ir jie šventė trys dienas ir trys naktis. Po kiek laiko kunigaikštis Kęstutis grižo iš žygio, pagarsėjo Kęstutis ir su juo pagarsėjo ir jaunasis Zubrys. Kęstutis pamilo Zubry ir padovanoja jam valaką lauko ir šimtą girių. Zubrys labai pasiilgo savo gimtojo krašto, tėvu ir mylimos merginos bei išjojo juos pamatyti. Zubrys atvyko anksti ryta ir jis susitiko su Meiluže, bajoro Kindžio dūkte.

  • Lietuvių kalba Analizė
  • Microsoft Word 140 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (646 žodžiai)
  • Nasturcia
  • Dainavos šalies senų žmonių padavimai analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Dainavos šalies senų žmonių padavimai analizė. (2013 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/dainavos-salies-senu-zmoniu-padavimai-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:23
×