Dainos interpretacija


Muzikos interpretacija. Įvadas. Daina. Dainos atlikimas. Dainos analizė. Dainos analizė II. Literatūros šaltiniai.

Šiuolaikinėje visuomenėje vis mažiau skiriama dėmesio lyrinėms dainoms, kurios skirtos mūsų mažiesiems klausytojams. Lopšinės ar į jas panašios stuktūros dainos jau nuo seno buvo dainuojamos ir atliekamos mūsų mažiesiems. Ir mano nagrinėjamoje dainoje šis aspektas atsiskleidžia nes dainos pavadinimas pasakų šaly leidžia mums suprasti jog bus kalba apie vaikišką fantaziją.

Pirmajame posmelyje daina prasideda gana lėtu tempu, kuris iš karto nuteikia mus nuteikia lyriškai ir jausmingai. Dainuojama apie pasakų šaly, tai tarsi fantazijų pasaulis kuriame gyvena mažieji vaikai.Antrame posme užsimenama apie tai jog tai yra tarsi svajonių pilis, tai tarsi tų mažųjų vaikų svajonės kurios išsipildė ir suteikė laimės vaikams.

Priedainyje vaikas skatinamas nebijoti ir prieiti prie artimo žmogaus ir išsakyti savo svajones, savo norus. Tokius kurie suvirpintų suaugusiojo širdelę ir, kad vaikas pasitikėdamas savo tėveliais nebijodamas žengtų į gyvenimą kopdamas vis aukštyn siekdamas savo tikslų ir svajonių išsipildymo.

Trečiame posmelyje pasakojama apie svajonių pylį, kuri yra tarsi rojus, tarsi fantazijų pasaulis, kuriame viskas yra kitaip nei realybėje, viskas ramu, gražu ir taip tyra. Ketvirtas posmas parodo jog tai yra dviejų artimų žmonių paslaptis kurios niekas negali sužinoti.

Priedainyje vaikas ir vėl skatinamas nieko nebijoti, pasitikėti savimi savo jėgomis. Po priedainio eina ilgas pragrojimas kuris yra atliekamas gitara. Po šio pragrojimo seka priedainis ir vėl tas pats skatinimas vaikus siekti savo tikslo gyenime, siekti savo svajonių išsipildymo.

  • Muzika Interpretacija
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (999 žodžiai)
  • Augustė
  • Dainos interpretacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Dainos interpretacija. (2015 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/dainos-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:42
×