Dainų šventės scenarijus


Užgavėnės + šventės scenarijus. Svente darbe scenarijus. Scenarijus paukštelių šventė. Renginio planas referatas. Valstybinės šventės scenarijus. Scenarijus užgavėnėms.

Visuotinės lietuvių dainų šventėsšokių dienos scenarijus. Pavasario sutikimas. Prologas. Choreografinis režisūrinis sprendimas. Čiulbėkit paukšteliai, dykit daigeliai! “. Ruoškis į darbus. Po sunkaus darbo. Finalas.

Tai smagus ir nuotaikingas šokis. Pirmoji dalis skirta suėjimui į aikštę, šokdami paprastaisiais žingsniais. Antroje dalyje – visų kolektyvų poros šoka polka su apsisukimais po sukabintomis rankomis. Trečiojoje dalyje – keitimasis poroje ir apsisukimas vietoje. Ketvirtoje dalyje – šokėjai šoka dvigubaisiais žingsniais ir sutrepsėjimu. Penktoje dalyje – poros šoka polką su apsisukimais po sukabintomis rankomis ratu. Šeštoje dalyje – aikštėje esančios poros šoka toliau atbuli, kol į aikštę sueina mergaičių ir jaunučių kolektyvai. Septintoje dalyje - šokėjai šoka bėgamaisiais žingsniais su pašokimais. Aštuntoje dalyje – šokama šoniniais žingsniais ir trepsėjimais. Devintoje dalyje – šokėjai šoka valspolkė su pašokimu. Pabaigoje visi šokėjai sustoja linijomis. Šokį atlieka jaunučiai ir jaunuoliai.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 8 puslapiai (2107 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sb2s
  • Dainų šventės scenarijus
    10 - 1 balsai (-ų)
Dainų šventės scenarijus. (2013 m. Sausio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/dainu-sventes-scenarijus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 20:33
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo