Dale Carnegie Kaip užmegzti vertingus santykius, pentyti pasitikėjimą ir daryti įtaką žmonėms


Kaip užmegzti vertingus santykius, pelnyti pasitikėjimą ir daryti įtaką žmonėms. Kaip pelnyti zmoniu pasitikejima. Kaip pelnyti zmoniu pasitikejima rasinys. Kap pelnyti zmoniu pasitikejima?. Kaip užmegzti verslo santykius. Korekciniai užsiėmimai. Kaip pelnyti zmogaus pasitikejima. Kaip užmegzti vertingus santykius dale carnegie atsiliepimai. Pelnyti pasitikėjima. Vertingi santykiai.

Kaip užmegzti vertingus santykius, pentyti pasitikėjimą ir daryti įtaką žmonėms.

Autorius savo kūrinyje „Kaip užmegzti vertingus santykius, pelnyti pasitikėjimą ir daryti įtaką žmonėms“ dalinasi patirtimi su įvairaus amžiaus, tautybės, išsilavinimo žmonėmis, kaip įgyti savybes, kurios reikalingos užmezgant santykius, plėtojant karjerą ir gyvenant visavertį gyvenimą. Šioje knygoje aprašyti metodai visiems jau gerai žinomi, tačiau Dale Carnegie perteikia skaitytojui kaip jais naudotis, kad santykiai su aplinkiniais būtų vertingi. Taip pat autorius aprašo daugybę taisyklių, kuriomis vadovaujantis galima išmokti lavinti savo teigiamas savybes. Jos mums gelbsti susirasti draugų, tačiau išsaugoti senuosius, atskleisti savo asmenybę kitiems, tuo pačiu įvertinti ir suprasti kito asmenybę, siekti užsibrėžtų tikslų, valdyti savo bei kitų emocijas. Autorius teigia: „Jeigu norite tapti magnetiška, patrauklia asmenybe, visų pirma įpraskite būti širdingu, pasitikite žmones šiltu, nuoširdžiu pasveikinimu, būkite atviros širdies – tai daro stebuklus.

  • Psichologija Analizė
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (438 žodžiai)
  • Monika
  • Dale Carnegie Kaip užmegzti vertingus santykius, pentyti pasitikėjimą ir daryti įtaką žmonėms
    10 - 3 balsai (-ų)
Dale Carnegie Kaip užmegzti vertingus santykius, pentyti pasitikėjimą ir daryti įtaką žmonėms. (2012 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/dale-carnegie-kaip-uzmegzti-vertingus-santykius-pentyti-pasitikejima-ir-daryti-itaka-zmonems.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 08:40
×