Dalį amžinos kaltės ir aš savyje nešioju rašinys


Dalį amžinos vaikų kaltės ir aš savyje nešioju. Amzina kalte. Jauciu kad dali amzinos vaiku kaltes ir as savyje. Jauciu kad dali amzinos vaiku kaltes ir pats savyje nesioju. Kodel jaunas zmogus turi gerbti senatve. Musu svajoniu darzelis rasinys. Rasinys apie senatve. Dali amzinos vaiku kaltes ir pats savyje nesioju. Rašinys gerbti senatvę. Romanas procesas rasinys ].

Dalį amžinos kaltės ir aš savyje nešioju lietuvių kalbos rašinys.

Kodėl žmonės taip retai susimąsto, kas jų laukia gilioje senatvėje? Juk būdami jauni mes jaučiamės tokie svarbūs ir visiems reikalingi. Einame į darželį, po to lankome mokyklą, studijuojame, stengėmės įgyvendinti savo svajones, kuriame šeimas ir auginame vaikus. Taip gyvendami tikimės užtikrinti sau ramią senatvę. Tokiame gyvenimo sūkuryje mes tiesiog pamirštame ir nepastebime šalia esančių senų žmonių. Juk jie mus augino, taip pat tikėdamiesi, kad sulaukę senatvės bus saugūs ir mylimi. Manau, jeigu jauni žmonės bent akimirkai atitrūktų nuo savo kasdieninių darbų bei rutinos, ir susimastytu, kodėl seni žmonės būna palikti vieni likimo valiai, ar tiesiog kaip beverčiai daiktai išvežami į pensionatus, galbūt tada suvoktume, kad mes turime vertinti ir gerbti juos, nes jie mus augino, dėl mūsų aukojosi ir mus mylėjo. Literatūriniuose kūriniuose taip pat dažnai susiduriama su šia problema.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (455 žodžiai)
  • Mokykla
  • Migle
  • Dalį amžinos kaltės ir aš savyje nešioju rašinys
    10 - 2 balsai (-ų)
Dalį amžinos kaltės ir aš savyje nešioju rašinys. (2013 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/dali-amzinos-kaltes-ir-as-savyje-nesioju-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 13:03
×