Dalis emigrantų nustoja kalbėti gimtąja kalba


Emigrantai nustoja kalbeti gimtaja kalba. Dalis emigrantų nustoja kalbėti gimtąja kalba argumentai. Kodel emigrantai nustoja kalbeti gimtaja kalba. Kodel dali.emigrantu nustoja kalbeti gimtaja kalba. Dalis emigrantu nustoja kalbeti gimtaja kalba. kodel?. Kalbejimo 2 poteme. dalis emigrantu nustoja kalbet gimtaja kalba. Pavyzdziai kodel dalis emigrantu nustoja kalbeti gimtaja kalba. Pradedamas kalba noreciau apibrėžti emigracijos savoka ir paaiskinti jos priezastis. Emigrantai nustoja kalbeti lietuviskai. Dėl emigracijos nustoja kalbėti gimtąja kalba argumentai.

Kalbėjimas 2014 10 klasei. Dalis emigrantų nustoja kalbėti gimtąja kalba. Argumentuotai išsakykite savo požiūrį, kuo ir kodėl žalingas gimtosios kalbos išsižadėjimas konkrečiam žmogui ir tautai.

Pradedant kalbą, norėčiau apibrėžti emigracijos sąvoką ir paaiškinti jos priežastis. Emigracija – tai procesas, kurio metu žmogus išvyksta gyventi į kitą šalį savo noru. Apie emigraciją mes negalime kalbėti kaip apie naują reiškinį, nes ji vyko nuo pat neatmenamų laikų. Senovėje šio reiškinio priežastys buvo labai įvairios: karai, priverstiniai mokesčiai, vergovė, epidemijos, stichinės nelaimės. Šiais laikais žmonės emigruoja dėl ekonominių ar politinių priežasčių, nes žmogus iš prigimties ieško geresnių sąlygų sau ir savo aplinkiniams. Dėl tos pačios priežasties žmogus atsisako didžiausio nematerialaus turto, kurio iš jo niekas kitas negali atimti be jo paties sutikimo, tai – gimtoji kalba. Šis procesas įvyksta natūraliai, net pačiam žmogui to nepastebint, nes tam, kad žmogus užsienyje būtų suprastas ir įvertintas, tenka nuolatos kalbėti svetima kalba, todėl gimtoji kalba lieka užmarštyje.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (796 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Dalis emigrantų nustoja kalbėti gimtąja kalba
    10 - 3 balsai (-ų)
Dalis emigrantų nustoja kalbėti gimtąja kalba. (2014 m. Vasario 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalis-emigrantu-nustoja-kalbeti-gimtaja-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 16 d. 09:47
×