Dalykinė komunikacija Britanijoje


Įvadas. Britų komunikavimo bruožai. Tipinis brito įvaizdis. Etiketo taisyklės dalykinėje aplinkoje. Patarimai. Išvados. Literatūra.

Tikslas – pristatyti pagrindinius britų (dalykinio) komunikavimo ypatumus.

Uždaviniai:

Išvardinti esminius britų bendravimo bruožus.

Pristatyti tipinį brito įvaizdį.

Pateikti, kokie yra britų verslininkai.

Britai yra labai santūrūs žmonės su dideliu polinkiu į humoro jausmą, o ypač britų verslininkai, kurie mėgsta ir pažinti žmogų, su kuriuo teks bendradarbiauti, ir išklausyti bei aptarti dalykinius reikalus. Britų kultūra yra formali, čia matomas hierarchijų susiskirstymas, tad ir dalykinėje sferoje turtingesniems britams reikėtų pabrėžti savo išsilavinimą, o turint reikalų su praktiškesniais šiauriečiais anglais derėtų akcentuoti paprastumą. Betkokiu atveju, visi britai mėgsta punktualumą, tiksliai sutarto laiko ir vietos pabrėžimą.

Verslininkai mėgsta iš anksto pasiruošusius pasiūlymus partnerius, tačiau ne tuos, kurie pernelyg tvirti savo įsitikinimais, taip pat mėgstami informuoti, susiradę reikiamos informacijos žmonės, kurie ruošiasi kartu dirbti, labai svarbu nepamiršti gerbti britų komunikavimo bruožus, leidžiant jiems būti savimi, perdaug nebandant pakeisti jų pozicijų, tada bus išvengta ir įtemtos atmosferos, ir asmeninių konfliktų.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (1939 žodžiai)
  • Laura
  • Dalykinė komunikacija Britanijoje
    10 - 6 balsai (-ų)
Dalykinė komunikacija Britanijoje. (2015 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalykine-komunikacija-britanijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 06 d. 00:11
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo