Dalykinė komunikacija su verslo partneriais iš suomijos


Dalykinės komunikacijos temos. Dalykine komunikacija kursiniu darbu temos. Suomiu bendravimo ypatumai. Bendravimas suomijoje. Verslo partneriu apibudinimas. Bendravimas su dalykiniais partneriais. Tarpkulturine komunikacija suomija. Tarpkulturine dalykine komunikacija darbas. Dalykine ir verslo korespondencija. Jav komunikacijos ypatumai.

Įvadas. Suomių tauta, kultūra. Kasdieninės komunikacijos ypatumai. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Dalykinės komunikacijos ypatumai su suomiais. Derybų ypatumai. Dalykinė korespondencija. Bendrasis etiketas. Tarpkultūrinė komunikacija. Moterų padėtis suomijoje. Išvados. Literatūra.

Šiuolaikinis žmogus turi gebėti bendrauti su užsienio verslo partneriais, dalyvauti verslo derybose, tvarkyti verslo korespondenciją. Verslo kalba turi savas tradicijas, net atskiras mokyklas ir sistemas. Norint kalbėti šia kalba, neužtenka būti geram specialistui, savos srities žinovui, gerai išmanyti techniką ir technologijas. Privalu mokėti pažinti partnerį, sugebėti derybose užtikrinti atstovaujamos firmos sėkmę, mokėti prognozuoti pokalbio baigtį dar jo nepradėjus, o tai nelengvas uždavinys, ir jį išspręsti gali padėti stropios studijos ir didelė praktinio darbo patirtis.

Šiame kursiniame darbe analizuojami dalykinės komunikacijos su verslo partneriais iš Suomijos ypatumai.

Ši tema yra aktuali, kadangi komunikuojant su verslo partneriais, svarbu nepakliūti į keblią padėtį ir pasiekti tarptautinį pripažinimą. Tam gali pagelbėti tik kitos kultūros, jos papročių, elgesio normų bei taisyklių išmanymas.

Turbūt nė viena Europos šalis nėra taip apipinta legendomis ir mitais kaip Suomija. Dažnai sakoma, kad kalbėtis su suomiais yra menas, kurio reikia mokytis.

Dar prieš pusantro šimto metų suomiai mirdavo iš bado, o šiandien kompetentingiausi pasaulio žinynai skelbia, jog Suomija pirmauja pasaulyje pagal verslo konkurencijos galimybes, jog yra greičiausiai besiplėtojančio verslo šalis, atviriausia investicijoms pasaulio valstybė.

Pagrindinis šio darbo tikslas – išanalizuoti dalykinės komunikacijos su verslo partneriais iš Suomijos ypatumus.

Norint pasiekti šį tikslą, iškelti šie pagrindinai darbo uždaviniai:

1.Susipažinti su suomių kultūra.

2.Išanalizuoti kasdieninės bei dalykinės komunikacijos ypatumus Suomijoje.

3.Pateikti išvadas apie vykstančius komunikacijos procesus su verslo partneriais iš Suomijos.

Renkant teorinę medžiagą buvo analizuojama mokslinė literatūra, internetiniai puslapiai pasirinktu tyrimo aspektu.

Kursinį darbą sudaro penkios dalys. Pirmoje dalyje aptariama suomių kultūra: apibūdinami tautos bruožai, geografinė padėtis, istorija ir pan. Sekančiose dalyse analizuojami kasdieninės bei dalykinės komunikacijos ypatumai: derybų, dalykinės korespondencijos, bendrojo etiketo, tarpkultūrinės komunikacijos aspektai. Paskutinėje darbo dalyje analizuojama moterų padėtis Suomijoje.

  • Verslas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (5193 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renata
  • Dalykinė komunikacija su verslo partneriais iš suomijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Dalykinė komunikacija su verslo partneriais iš suomijos. (2012 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalykine-komunikacija-su-verslo-partneriais-is-suomijos.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:23
×