Dalykinio bendravimo psichologija


Bendravimo menas. Dalykine psichologija.

Psichologijos apibūdinimas. Psichologijos objektas. Psichologijos apžvalga. psichologijos kryptys. Psichologijos vieta mokslų sistemoje. Psichologijos reikšmė. Psichologijos tyrimo metodai. Tyrimo stadijos. Literatūra.

Psichologija praturtina filosofijos, sociologijos, pedagogikos, ergonomikos, menotyros, technikos ir kitus mokslus žiniomis apie žmonių dvasinį gyvenimą, padeda siekti geresnių rezultatų įvairiose veiklos rūšyse, užtikrinti asmenybės tobulėjimą dirbant. Dėl to ir mūsų šalies aukštosiose mokyklose psichologiją studijuoja būsimieji pedagogai, medikai, teisininkai, vadovai ir kiti specialistai, kurių profesinės veiklos esminę dalį sudarys bendravimas su žmonėmis.

Psichologijos žinios būtinos kiekvienam žmogui, kad jis geriau galėtų pažinti kitų žmonių ir savo vidinį pasaulį bei galėtų sėkmingiau bendrauti su savo šeimos nariais, draugais ir bendradarbiais, tapti naudingesnis visuomenei. Pažindamas teigiamas ir neigiamas savo psichikos ypatybes žmogus gali sėkmingiau tobulinti save.

  • Microsoft Word 155 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (3928 žodžiai)
  • Miroslav
  • Dalykinio bendravimo psichologija
    10 - 3 balsai (-ų)
Dalykinio bendravimo psichologija. (2013 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalykinio-bendravimo-psichologija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 05:34
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo