Dalykinis bendravimas įvairiose pasaulio šalyse


Įvadas. Dalykinis bendravimas įvairiose pasaulio šalyse. Bendravimas š. amerikoje. Pasisveikinimas, fizinis artumas, gestai. Požiūris į laiką. Verslo drabužiai. Dovanos ir suvenyrai. Bendravimas p. amerikoje. Pasisveikinimas, fizinis artumas, gestai. Požiūris į laiką. Verslo drabužiai. Dovanos ir suvenyrai. Bendravimas Europoje. Pasisveikinimas, fizinis artumas, gestai. Verslo ypatumai. Dovanos ir suvenyrai. Bendravimas azijoje. Pasisveikinimas, fizinis artumas, gestai. Verslo ypatumai. Dovanos ir suvenyrai. Tradicijos. Bendravimas afrikoje. Pasisveikinimas, fizinis artumas, gestai. Verslo ypatumai. Bendravimas australijoje. Lankydamiesi užsienyje turėtume pasyti štai šias taisykles.

Dalykinis bendravimas – tai bendravimas, kuris pasitelkiamas įvairiems darbiniams, komerciniams, profesiniams, valstybiniams ir kitiems reikalams tvarkyti. Vienas iš svarbiausių šiam bendravimo būdui priklausančių ypatumų – tai oficialumas. Darbo tikslas: Pateikti koks yra dalykinis bendravimas įvairiose pasaulio šalyse, žemynuose. Darbo uždaviniai: Dalykinis bendravimas Š. Amerikoje. Dalykinis bendravimas P. Amerikoje. Dalykinis bendravimas Europoje. Dalykinis bendravimas Azijoje. Dalykinis bendravimas Afrikoje. Dalykinis bendravimas Australijoje.

Prieš pradedant bendrauti ir tikintis užmegzti gerus santykius su iš Šiaurės Amerikos žmogumi, pirmiausia reikėtų pasiteirauti iš kurios šalies jis kilęs. Pavyzdžiui JAV lengva užmegzti pokalbį, nes amerikiečiai yra labai atviri ir paprasti žmonės, o Kanados žmonėm svarbu palaikyti lengvo turinio pokalbius. Todėl vykstant į šį žemyną reikėtų išsianalizuoti bendravimo ypatumus, kitaip galime nesusikalbėti ar būti ne taip suprasti.

Šiaurės Amerikos žmonės įpratę sveikintis ir atsisveikinti, kaip ir dauguma kitų kilmių žmonės, t.y. paspausdami vienas kitam ranką. Taip pat amerikiečiai bendraujant yra įpratę palikti mažų mažiausiai rankos ilgio atstumą, tarp vienas kito. Šiaurės amerikiečiai didelį dėmesį skiria neverbaliniam bendravimui, taip pat svarbus nuolat palaikomas akių kontaktas.

Su Šiaurės Amerikos žmonėmis verslo kontraktus užmegzti yra gana nesudėtinga. Tvarkant verslo reikalus paprastai einama „tiesiai prie reikalo“, nes amerikiečiams laikas tai pinigai. Svarbiausia čia punktualumas. Jei į susitikimą pavėluosime, mūsų popieriai prasti, nes priversti laukti verslo partnerį – didžiausias įžūlumas. Taip pat įžūlu nuolat nutraukinėti pokalbį – tuo metu atsiliepinėti telefonu ar pasirašinėti pavaldinių pateikiamus dokumentus.

  • MS PowerPoint 3597 KB
  • 2016 m.
  • 28 puslapiai (1575 žodžiai)
  • Sandra
  • Dalykinis bendravimas įvairiose pasaulio šalyse
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dalykinis bendravimas įvairiose pasaulio šalyse. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalykinis-bendravimas-ivairiose-pasaulio-salyse.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:36
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo