Dalyvavimas jaunimo organizacijos skatina pažinti ir puoselėti/tautos kultūrą. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite.


Dalyvavimas jaunimo organizacijos skatina pažinti ir puoselėti/tautos kultūrą. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite.

Kiekvienas jaunas žmogus turi įvairių svajonių, nori realizuoti savo planus, siekia įgyti trokštamą statusą. Būtent įvairios jaunimo organizacijos ir išugdo šias jaunosios kartos savybes. Jaunimo organizacijos yra įdomus būdas plėsti savo akiratį, išsiugdyti atsakingumo jausmą, įgauti patirties įvairiose srityse. Dalyvaudamas jaunimo organizacijų rengiamose veiklose tu mokaisi ne tik kaip pradėti ruošti renginius, kaip reikia jais pasirūpinti, bet ir bendravimo meno, nes veiki ne vienas. Prisidėdamas prie organizacijos veiklos, atkreipi dėmesį, kad reikia atlikti tokius darbus, apie kuriuos ankščiau net nepagalvodavai. Taigi norėčiau pristatyti tris organizacijas, kurios jaunimą skatina pažinti savo krašto kultūrą bei ją puoselėti.

Dar viena organizacija, kuri labai svarbi mūsų visuomenei – tai tolerantiškumo jaunimo asociacija. Ji siekia ugdyti visuomenės pagarbą žmogui ir jo požiūriams. Ši asociacija dalyvauja įvairiose renginiuose, projektuose, juose įdedama daug darbo ir pastangų.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (636 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aurimas
  • Dalyvavimas jaunimo organizacijos skatina pažinti ir puoselėti/tautos kultūrą. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite.
    10 - 6 balsai (-ų)
Dalyvavimas jaunimo organizacijos skatina pažinti ir puoselėti/tautos kultūrą. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, argumentuotai pritarkite šiai minčiai ar ją paneikite.. (2015 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/dalyvavimas-jaunimo-organizacijos-skatina-pazinti-ir-puoseletitautos-kultura-remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-argumentuotai-pritarkite-siai-minciai-ar-ja.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:08
×