Danija analizė


Vietovės pavadinimas. Kur yra Danija? Kaip patekti į Daniją. Kalba. Pagrindinės higienos sąlygos. Maisto rūšys. Dėvimų drabužių tipas. Valiuta ir jos keitimo kursas. Pragyvenimo kaina. Klimatas žiemos ir vasaros metu. Sezono ar ne sezono metas. Vietinis transportas. Neįprastos sąlygos. Apribojimai maistui, gėrimams, dovanoms. Muitinės reikalavimai. Dokumentai reikalingi kelionėje. Šalies išsivystimo lygis. Rekomenduojami viešbučiai. Rekomenduojami restoranai. Lankytinos vietos Danijoje. Kita reikalinga informacija. Išvados. Literatūra.

Yra šalis, kuri atrodo niekuo – nei upių ilgumu, nei kalvų aukštumu, nei ežerų gilumu, nei kalbos skambumu – nepranoksta Lietuvos. Ji nėra didesnė plotu, nėra daug gausesnė gyventojų skaičiumi. Jos atstumas iki Šiaurės poliarinio rato vos ne toks pat kaip ir iš Lietuvos. Tačiau yra nemažai dalykų, kurie stebina ir traukia pasaulio žmonių širdis ir protus. Pasakų pilys, siauros akmenuotos gatvelės, seni rąstiniai namai, kanalai, geltoni vėjo malūnai, dviračiai ir „Undinėlės“ skulptūra, TIVOLI pramogų parkas, nuostabūs paplūdimiai ir miškai, alus, rūkytas bekonas ir sviestas. – tai gražuolė Danija . Šią šalį pasirinkau todėl, kad noriu daugiau sužinoti apie šį nuostabų kampelį. Planuoju vasarą nuvykti pas draugus, kurie Danijoje dirba, tad šis referatas būtų pradžia gilinant žinias ką galima aplankyti, pamatyti ir sužinoti.

Darbo objektas: Danijos šalies analizė.

Darbo tikslas: išanalizuoti Danijos karalystę.

Darbo uždaviniai:

1.Aprašyti Danijos geografinę padėtį .

2.Sužinoti bendrąją šalies infomaciją( kalba, religija, sudėtis ir t.t.)

3.Aprašyti Danijos gražiausias gamtos vietas.

4.Aprašyti Danijos architektūrinius paminklus.

5.Išanalizuoti klimatą.

6.Aprašyti reikalingus duomenis , kurie praverstų keliajanti po Daniją.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 53 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (5632 žodžiai)
  • Danija
  • Danija analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Danija analizė. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/danija-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:40
×