Danijos bankų sistema


Seb bankas danijoje. Bankai danijoje. Bankas danijoje. Danijos komerciniai bankai. Danijos bankininkyste. Banku sistema lietuvoje ir jos ypatumai. Bankų sistema lietuvoje referatai. "danijos banku sistema".

Įvadas. Bankai. Bankų tipai. Didžiausi bankai danijoje. Danijos nacionalinis bankas. Komerciniai bankai. Investicinis bankas. Taupomasis bankas. Danijos bankų aprašymai. Kopenhagos bankas. Handelsbanken. Nordea bankas. Sydbank. Saxo bank. Danske bankas. Išvados. Literatūra.

Danija turi labai daug bankų pradedant nuo mažų bankų, kurie veikia tik pačioje Danijoje, baigiant tarptautiniais bankais, kurie plačiai išsidėstę po visą Europą, įskaitant ir Lietuvą. Vis dėl to didžiąją dalį didžiųjų bankų Danijoje sudaro būtent Daniški bankai, arba šiaurės Europos šalių bankai susijungę su Daniškais. Bankai verčiasi komercine, privačia, investicijų, taupomąja bankininkyste.

Danijos bankininkystė didelį vaidmenį vaidina ne tik savo šalies ekonomikoje, bet ir Europos mastu, neskaitant to jog jų monetarinėje politikoje dominuoja Krona.

Dauguma bankų Danijoje užsiima komercine, privačia arba investicine bankininkyste. Didžioji dalis informacijos apie Danijos bankus laikoma privačia, ir labai maža dalis informacijos yra suteikiama užsienio klientams, nes iš klientų tikimasi visiško lojalumo ir atsidavimo tik, kliento pasirinktam bankui. Būtent todėl Danijos bankai laikomi vieni iš patikimiausių Europoje.

Danijos bankų sistema yra labai panaši į bet kokią kitą Europos sąjungos šalies bankų sistemą.

  • Bankininkystė Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1862 žodžiai)
  • Agne
  • Danijos bankų sistema
    10 - 2 balsai (-ų)
Danijos bankų sistema. (2012 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/danijos-banku-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:38
×