Danijos kultūra projektas


Danija. Danija (dan. Danmark), oficialiai Danijos Karalystė (dan. Danija daro gera įspūdį, juolAB ir visi jos klientai yra patenkinti. Danijos pramonės gaminių ar žemės ūkio produktų itin kokybiški. Daugelį šimtmečių Skandinavijos regione danai. Iš visų skandinavų. Pagrindinės kultūros kryptys. Danų kultūroje gal labiau nei kitur Skandinavijoje pabrėžiamas pavienio žmogaus vaidmuo platesnėje socialinėje sistemoje. Danų požiūris į laiką yra grynai vienmatis. Pagarbūs kreipiniai į vyrus ir moteris. Prie pavardės visuomet pridedami kreipiniai herr (ponasFiziniai gestai. Danijoje negražu rodyti. Danų savybės. Danai daugiausia liuteronai, todėl jų vertybės yra protestantiškos. Kai kuriais bruožais danai labai skiriasi nuo kitų šiauriečių. Danai pirmenybę teikia. Danai dažnai yra ironiški ir net sarkastiški. Danai mėgsta vardyti savo „Dešimt įsakymų“. Negalvok, kad esi svarbus. Nesilygink su mumis. Nemanyk esąs gudresnis už mus. Danų erdvės suvokimą. Bendravimo būdas ir kalbos vartojimas. Danai kalba sklandžiai, bet ramiai ir negarsiai. Kuklumas,nuosaikumas. Danai tokie kuklūs, kad prisistatydami dažnai vos girdimai sumurma savo vardą. Klausymosi įpročiai. Danai klausosi atidžiai, retai įsiterpia. Dauguma danų yra. Humoras Danijoje yra. Kaip ir kitose šalyse, Danų regionų kultūros skiriasi viena nuo kitos. Laisvalaikis. Danai itin didžiuojasi savo kultūriniu paveldu. Kaip jau minėjau šeima Danams yra labai svarbi. Ačiū.


Danija daro gera įspūdį, juolab ir visi jos klientai yra patenkinti. Valstybei, turinčiai daugiau kaip 40 000km² plotą (mažesnė už Latviją ir Lietuvą,nykštukė palyginti su trimis šiaurės kaimynėmis) ir turinčiai vos 5 milijonus gyventojų, užima dvidešimt penktą vietą pasaulinėje ekonomikoje, yra ekonominis stebuklas, prilygstantis Korėjos,Singapūro ir Taivano sėkmei.

Danijos pramonės gaminių ar žemės ūkio produktų itin kokybiški. Danijos prekės nepigios,tačiau atrodo, kad joms visuomet pakanka pirkėjų.Kaip skelbiama ,eksportas paprastai pralenkia importą.

Kai kuriais bruožais danai labai skiriasi nuo kitų šiauriečių. Jie dažnai vadinami šiaurės romanais,nes laisviau bendrauja su žmonėmis,yra gero būdo, atsipalaidavę ir kosmopolitiškesni negu švedai, norvegai ir suomiai. Panašiai kaip ir suomiai, danai įsitikinę, kad jų sprendimai teisingi, pragmatiški ir kryptingi.

Negalvok, kad esi svarbus. Nesilygink su mumis. Nemanyk esąs gudresnis už mus. Nemanyk esąs geresnis už mus. Nemanyk, kad žinai daugiau už mus. Nemanyk, kad esi kažkas daugau nei mes. Nemanyk esąs ko nors vertas. Nemanyk, kad kam nors rūpi. Nemanyk,kad gali mus ko nors išmokyti.

Danų erdvės suvokimą liudija erdvios, šviesios, gerai suplanuotos ir švarios jų patalpos , kuriose jie geriausiai jaučiasi. Įstaigos papratai skoningos ir spalvingos. Jie yra punktualūs, bet ne fanatiški. Danai mėgsta anksti pietauti ir ne per ilgai dirbti. Laisvalaikį jie leidžia kūrybingai.

  • MS PowerPoint 52 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (1181 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lauris
  • Danijos kultūra projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Danijos kultūra projektas. (2019 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/danijos-kultura-projektas.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 24 d. 14:07
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema