Danijos Pest analizė


Danijos kiaulienos pramonės PEST analizė. Criteria examples. Political. Economical. Criteria examples. Socia. Technological. Šaltiniai.


Kieulienos eksporto apribojimai yra paprastai daromi su trečiomis šalimis, dėl higienos saugumo trūkumo arba dėl religinio skirtumo, kaip pavyzdžiui islamo šalys negali valgyti kiaulienos.

Taip pat yra Europos Sąjungos įstatymas, kuriame yra nurodomos sąlygos kuo galima šerti gyvulius, bei kokio dydžio turi būti gyvulių laikymo vietos. Danija nuo 2003 metų buvo žemiausia šalių šaraše.

Apie pusę Danijos žemės ūkyje dirbančių žmonių yra atvykeliai iš Rytų Europos, kurie stabdo žmonių dirbančių Danijos žemės ūkyje darbo užmokesčio didėjimą.

Danija yra penkta pagal kiaulienos pagaminimo ir eksportavimo šalis. Iš 85% kiaulienos pagaminamos Danijoje net 65,3% yra exportuojama į kitas Europos Sąjungos šalis bei 34,7% eksportuojama į trečiasias šalis.

Sveikatos apsauga- piliečio draudimas nėra numatytas draudimo bendrovių, tačiau pačios valstybės. Ligoninėse, bei odontologo priežiūra bei gydymas yra numatyti be jokių mokesčių nepriklausomai nuo pajamų, klasės, lyties ar rasės.

Pensijos- jos skirtos tiems, kurie negali dirbti bei išlaikyti save. Jos yra prieinamos visiems, nepriklausomai nuo klasės ir socialinės padėties.

Vaikų priežiūra- prieži9ros sistemos palaiko motinų teisė dirbti ne namuose. Vakų priežiūros sistema yra valstybės finansuojama. Moterims yra skiriamos 14 savaičių motinystęs atostogos. Nėsčioms moterims yra skiriamos 4 savaičių atostogos iki gimdimo. Tėvystės atostogos trunka 2 savaites. Šeimos kasmet gauna už kiekvieną vaiką pašalpas kol vaikui sueis 18 metų.

Išmokos darbuotojams- profesinės sąjungos rūpinasi bedarbio pašalpomis. Jas gauna asmuo, jei jis yra šios sąjungos narys 12 mėn iki tapsiančiu bedarbiu bei per pastaruosius 3 metus yra dirbęs ne mažiau, kaip 26 savaites. Bedarbio pašalpos dydis yra 90% ankstesnio atlyginimo.

  • Vadyba Analizė
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (986 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donataaa
  • Danijos Pest analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Danijos Pest analizė. (2017 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/danijos-pest-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:30
×