Dantų balinimas


Dantų balinimas konspektas. Referatai apie dantis. Referatas apie dantukus. Dantu balinimas temos pavisdziai. Dantu balinimas referatas. Silantai referatas. Vaiku odontologija referatas.

Įvadas. Dantų balinimas. Sutrenkti ir išmušti dantys. Periodanto ligos. Periodontitas. Profilaktika. Prieš vaikų dantukų kariesą – silantais. Dantų priežiūra ortodontinio gydymo metu. Protezavimas. Ankstyvasis vaikų dantų ėduonis. Vaikų dantų priežiūra. Gražios šypsenos paslaptis. Saugokime dantis. Dantų priežiūra – higiena. Literatūros sąrašas.

Retas žmogus kuris savęs nesidomi savo sveikata. Visą gyvenimą mokomės, domimės kas yra sveika, naudinga mūsų sveikatai, kiekvienas norime būti sveikas ir gražus. Viena iš grožio paslapčių yra sveika balta šypsena. Norint turėti šį privalumą reikia laikytis tinkamos burnos higienos, lankytis pas specialistus, taip pat šiais mokslo ir naujų technologijų laikais yra daug priemonių ir technologijų padedančių palaikyti sveiką burnos ertmę bei atkuriančių pažeistus dantis, atstatančių tinkamą burnos higieną, po netinkamos jos priežiūros. Šiame darbe aptarsime dantų balinimo technologijas, dantų bei burnos ertmės ligas bei jų gydimą, dažniausiai kylančius klausimus bei atsakymus apie išmuštus ar sutrenktus dantis, dantų ir burnos profilaktika, burnos higiena, naudingus patarimus, dantų priežiūrą ortodontinio gydimo metu, dantų protezavimą, ąnkstyvąjį vaikų dantų ėduonį, gražios šypsenos paslaptį bei tai kaip saugoti savo dantis.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 407 KB
  • 2012 m.
  • 33 puslapiai (8096 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aiste
  • Dantų balinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Dantų balinimas. (2012 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/dantu-balinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 17:01
×