Dantų pastos gamybos logistika


Įvadas. Dantų pastos gamybos transportavimo priemonės ir sistemos. Kėlimo (krovimo, iškrovimo) priemonės ir sistemos. Naudojamos papildomas (pakavimo, paletavimo, rūšiavimo, apsaugos ir kt. ) priemones ir sistemas. Naudojamos duomenų rinkimo, apdorojimo, informacijos perdavimo ir pateikimo priemonės ir sistemos. Išanalizuoti aprašomų priemonių ir sistemų naudojimą reglamentuojančius norminius dokumentus. Kokybės ir saugos valdymo sistemos. Specialios teisės dirbant su įrenginiais. Išvados. Literatūra.

Dantų pasta – tai viena iš pirmo būtinumo burnos higienos priemonė. Kas dieną parduodama milijonas dantų pastos tūbelių.

Tam, kad dantų pasta pasiektų mus, vartotojus ji pereina per daugelį logistikos procesų ir procedūrų.

Dantų pastos gamybai reikalinga daugybė gamybos procesų, visi jie turi sąsają ir eiliškumą. Tam, kad dantų pasta būtų pagaminta ir pateikiama galutiniam vartotojui yra naudojama daug transportavimo priemonių.

Kaip žinoma logistika susideda iš dviejų dalių – vidinės ir išorinės logistikos. Savo darbe analizuosime daugiausiai vidinę logistiką.

Vidinė logistika – vadinamas medžiagų ar gaminių perdavimas iš vieno cecho į kitą, atliekamos transportavimo operacijos tarp darbinių agregatų.

Gaminant dantų pastą naudojamos visos pagrindinės gamybos sistemos : pagrindinė, pagalbinė, papildoma ir aptarnaujanti.

Transporto priemonė – techninis įtaisas, skirtas pervežti kroviniams, šiuo atveju - medžiagoms, įrengimams, produktams.

Pagrindinės transporto priemonės dantų pastos gamyboje:

Dantų pastos gamyboje naudojamas juostinis ir ritininis pastovaus greičio konvejeris, kuris transportuoja produktą tarp atskirų įrenginių, ant konvejerio taip pat atliekama pati gamyba, kiekvienas konvejeris atlieka savo paskirtį. Tarkim dantų pastai pagaminti reikia indelių į kuriuos supilama pasta, juos atsiunčia konvejeris, tuomet pasta pradedama pakuoti, pirmiausia uždaroma tūbelė, uždedamas dangtelis, klijuojama etiketė. Prie kiekvieno konvejerio dirba asmenys prižiūrintys darbą.

Kelių vilkikai – Ši transporto priemonė yra išorinės logistikos priemonė, nes ji skirta pervežti prekes už įmonės ribų.

Pagaminus produkcija iš gamyklos sandėlių kelių vilkikais dantų pasta yra transportuojama į logistikos centrus, o iš jų į parduotuves.

Dantų pastos palečių krovimas yra viena iš sudedamųjų gamybos dalių. Ji reikalinga norit taupiai sandėliuoti produkciją bei visas įmonės atsargas. Kėlimo įranga naudojama išvežant pagamintą produkciją į sandėlį, pakraunant ar iškraunant inventorių į vilkikus.

Dantų pastos gamyboje dažniausiai naudojami labiausiai paplitę rankiniai palečių vėžimėliai ir autokaras.

1. Rankiniai palečių vežimėliai - tai dažniausiai pasitaikantis keltuvas, naudojamas įmonėse, jis valdomas rankiniu būdu. Šis keltuvas gali būti naudojamas visur ir kelti bet kokius padėklus (paletes). Jų keliamoji galia svyruoja nuo 1500 kg iki 3000 kg.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 267 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1808 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Dantų pastos gamybos logistika
    10 - 3 balsai (-ų)
Dantų pastos gamybos logistika. (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/dantu-pastos-gamybos-logistika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 09:41
×