Dantys skaidrės


Skaidres apie dantis. Dantys ppt. Dantu prieziura ppt. Dantys powerpoint. Dantu prieziura skaidres. Dantų sandara ppt. Danties sandara ppt. Biologijos referatas dantys skaidres. Pateiktys apie dantis. Dantu skaidres.

Žmogus yra įvairiadantis. Jo dantys yra nevienodos formos ir skirtingo dydžio bei funkcijos. Skiriamos. Dantų rūšys. Sveiki dantys ir dantenos. Dantų priežiūra. Danties sandara. Per visą gyvenimą dantų rinkinį vieną kartą pakeičiame . Vaikystėje turėjome pieninius dantis, tik jų buvo mažiau, nes ir mūsų žandikaulis buvo mažesnis. 6-12 gyvenimo metais šie dantys vienas po kito iškrinta ir juos pakeičia nuolatiniai dantys . Paskutinis nuolatinis dantis prasikals, kai jums bus mažiausiai 18 metų, jei iš viso prasikals! Tai mūsų galiniai krūminiai, arba protiniai, dantys. Dantys genda dėl burnos bakterijų. Susimaišiusios su seilėmis, jos sudaro apnašas. Šis nematomas sluoksnis prikimba prie dantų ir dantenų. Keletas gerų patarimų, padėsiančių prižiūrėti dantis.
  • MS PowerPoint 364 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (272 žodžiai)
  • Simoniux_x
  • Dantys skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Dantys skaidrės. (2011 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/dantys-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:37
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo