Darbas ir darbo jėga referatas


Darbas referatas. Referatas apie darba. Referatas "darbas.darbo jega". Savarankiskas darbas "darbas.darbo jėga". Nemokamas referatas darbas ir darbo jega. Referatas zmoniu darbas senoveje. Savarankiskas darbas.darbas. darbo jėga..

Darbas. Darbo jėga. Įvadas. Darbas. Darbo jėga. Darbo sutarčių rūšys. Darbo organizavimas. Darbo našumas. Darbo užmokestis. Nedarbas ir gyventojų užimtumas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbas pasaulyje vyravo visada ir visur. Nors senovėje žmonių darbas buvo primityvus, paprastas, nesudėtingas, dabar jis dažniausiai yra mechanizuotas ir automatizuotas. Be darbo nebūtų ir žmogaus, kuriančio savo gyvenimo sąlygas. Žmogus savo darbu sukuria produktą, tobulina esamus gamybos procesus ir atranda naujus. Tačiau kylantis mokslo ir technologijų pažangumas, žmogaus darbą daro sudėtingesnįir vis reikalaujantį geresnių žinių.

Kiekvienas žmogus turi teisę rinktis, todėl pasirenką tokį darbą, koks jam atrodo tinkamiausias, nors kartais tenka ir nusivilti, tačiau užsidirbti nori kiekvienas. Yra posakis:pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti. Jeigu visi rinktųsi mėgstamą darbą, tada visuomenėje padidėtų žmonių užimtumas, darbo našumas ir sumažėtų nedarbas, kuris Lietuvoje yra labai ,,populiarus‘‘.

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (3597 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ineta
  • Darbas ir darbo jėga referatas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbas ir darbo jėga referatas. (2013 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-ir-darbo-jega-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 11:09
×