Darbas kompiuteriu ir sveikata skaidrės


Kompiuteris ir sveikata skaidres. Sveikata ir darbo kompiuteriu sauga skaidres. Skaidres apie kompiuterius. Kompiuteris ir sveikata. Apie kompiterius skaidres. Kaip apsaugoti sveikata dirbant su kompiuteriu. Skaidres apie sveikata prie kompiuterio. Skaidres apie saugu kompiuteri. Skaidres apie darba su kompiuteriu. Dirbančiojo su kompiuteriu saugos skaidrės.

Kompiuterių paklausa lietuvoje. Kenksmingi veiksniai sveikatai elektromagnetinė spniduliuotė. Dirbančiųjų kompiuteriais sveikata ir jos pakenkimų profilaktika. Ryšys tarp darbo kompiuteriu trukmės ir sveikatos pažeidimų rizikos laipsnio(%). Vertinant kompiuterio įtaką vartotojų sveikatai, yra išskiriamos kelios pagrindinės kryptys ir nustatomos pagrindinės sveikatos problemos, kurios kyla dirbant kompiuteriu:. Regėjimas. Stuburas, nugaros ir pečių lanko raumenys. Psichinė įtampa. Tai reikėtų žinoti dirbant kompiuteriu: sėdėjimas. Darbas su klaviatūra. Darbas su pele. Regėjimas ir šviesa.
  • MS PowerPoint 428 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių
  • Laura
  • Darbas kompiuteriu ir sveikata skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbas kompiuteriu ir sveikata skaidrės. (2012 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-kompiuteriu-ir-sveikata-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 15:40
×