Darbas kompiuteriu ir sveikata


Kompiuterio zalingi veiksniai. Kompiuterio veiksniai sveikatai. Sveikatai žalingi darbo su kompiuteriu veiksniai.. Sveikatai kenksmingi darbo su kompiuterių veiksniai.. Sveikatai zalingi darbo su kompiuteriu veiksniai.

Darbas kompiuteriu ir sveikata. Elektromagnetinė spinduliuotė. Elektrosmosas. Elektromagnetinių laukų stipris. Elektrosmogą sukelia. Elektromagnetinius laukus kuria ir išoriniai kompiuterio įrenginiai. Elektromagnetinės spinduliuotės mažinimas. Elektomagnetinė spinduliuotė mažinama naudojant. Įžeminti sisteminį bloką. Nerekomenduojama naudoti dvilaidžius ilgintuvus. Ar vaizduoklio elektromagnetinė spinduliuotė atitinka standartus? Ženklas tco reiškia. Ženklas su užrašu mpr. Ergonominiai vaizduoklio parametrai. Ekrano matmenys. Skiriamoji geba. Kadrų skleidimo dažnis. Praleidžiamų dažnių juostos plotis. Atspindį mažinanti ekrano danga. Į ką atkreipti dėmesį renkantis vaizduoklį? Sveikatai kenksmingi darbo kompiuteriu veiksniai. Sveikatai žalingi darbo su kompiuteriu veiksniai. Kaulų ir raumenų sistemos pakenkimai. Psichosocialinės problemos. Kokia kėdę pasirinkti dirbant kompiuteriu? Taisyklingas sėdėjimas. Kokia pelę pasirinkti dirbant kompiuteriu? Rekomendacijos regos sistemos pavargimui mažinti. Dėl netinkamos sėdėsenos iškilę negalavimai. Patarimai kaip taisyklingai įrengti ir elgtis patalpoje, kur yra kompiuteris. Regėjimas ir šviesa. Kaip sveikai organizuoti darbą kompiuteriu? Kiek laiko galima praleisti prie kompiuterio per dieną. Psichosocialinių problemų profilaktika.
  • MS PowerPoint 603 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai
  • Ausrine
  • Darbas kompiuteriu ir sveikata
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbas kompiuteriu ir sveikata. (2013 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-kompiuteriu-ir-sveikata.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 13:43
×