Darbas: sąvokos, stygius


Ekonomika. Gamybos veiksniai/. Ištekliai. Verslumas. Stygius. Alternatyviosios. Sąnaudos. Paskata. Ribinis. Mes visi susiduriame su stygiumi, todėl turime rinktis. Rinktis – vadinasi, nuspręsti, kokių dalykų mums reikia daugiau, o kokių – mažiau. Bet kurio sprendimo alternatyviosios sąnaudos yra geriausia iš alternatyvų, kurių atsisakome, pasirinkdami vieną tinkamiausią. Kokios galimos alternatyviosios sąnaudos jūsų gyvenime. Parinkite atsakymus (t. Y. Įrašykite reikiamą raidę) kiekvienos sąvokos A skiltyje apibrėžimą raskite B skiltyje. Pasamprotaukite viena iš keturių žemiau pateiktų temų.


Ekonominiai ( riboti ) ištekliai, naudojami gamybos procese. Gamybos veiksnius galima suskirstyti į 3 pagrindines grupes: gamtos, darbo ir kapitalo.

Mes visi susiduriame su stygiumi, todėl turime rinktis. Kokios galimos alternatyviosios sąnaudos jūsų gyvenime:

Alternatyviosios sąnaudos yra 3 : suknele ( 60eur. ) , batai ( 70eur. ) , kuprinė ( 40eur.) Norima tilpti į sumą kuri yra 100eurų. Norima alternatyva = 70eur. ( batai ). ; Sekanti norima alternatyva = 60eur. ( suknelė ) , tačiau pasirinkus 2 norimas alternatyvas, mes netelpame į biudžetą. Galime rinktis iš : suknelė ir kuprinė (60+40=100eur.) arba 1 iš norimų alternatyvų.

Fototechnika. Alternatyviosios sąnaudos yra 2: fotoaparatas – 1500eur. ; objektyvas – 900eur. Norima tilpti į sumą kuri yra 1500eur. Norima alternatyva = 1500eur. ( fotoaparatas ) . Sekanti norima alternatyva = 900eur. ( objektyvas ) . Tačiau pasirinkus 2 norimas alternatyvas, mes netelpame į biudžetą. Galime rinktis 1 iš dviejų, vertinant tai , kas šiuo metu yra jums svarbiau.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (770 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Laura
  • Darbas: sąvokos, stygius
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbas: sąvokos, stygius. (2021 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-savokos-stygius.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 23 d. 13:48
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo