Darbas su failais windows apilnkoje


Windows 7 slaptazodzio panaikinimas. Darbas su failais windows 7 aplinkoje. Darbas su failais windows 7. Win7 vartotojų panaikinimas starto metu. Matla laboratorinis darbas. Kaip nulauzti kompiuterio iejimo slaptazodi. Darbas su windows 7. Darbas su failais windows aplinkoje. Darbas win7 aplinkoje. User name pakeitimas windows7.

Microsoft windows. Savybės. Darbo pradžia. Kompiuterio įjungimas. Įėjimas į microsoft windows. Sistemą. Kompiuterio perkrovimas. Kompiuterio išjungimas. Darbalaukio pagrindiniai objektai ir jų funkcijos. Veiksmai su pele. Veiksmai su langais. Pagrindiniai langų elementai. Darbo lauko paveikslėliai. Kiti darbo lauko objektai. Langas „kompiuteris“. Veiksmai su microsoft windows. Objektais (failais, katalogais, nuorodomis). Objektų pažymėjimas. Objektų kopijavimas, naudojant komandas „kopijuoti“ ir „išlieti“. O. Objektų pernešimas, naudojant komandas „cut“ ir „paste“. Objektų pernešimas, naudojant „pernešti ir numesti“ (drag and drop) veiksmą pele. Objektų kopijavimas, naudojant „pernešti ir numesti“ (drag and drop) veiksmą pele. Objekto vardo pakeitimas. Objektų naikinimas. Veiksmų atšaukimas. Panaikintų objektų atstatymas. Naujo katalogo sukūrimas. Failo sukūrimas, redagavimas, išsaugojimas. Naujo failo sukūrimas. Taikomoji programa paleidžiama vienu iš būdų:. Dokumento lango atidarymas. Sukuriamas naujo dokumento turinys. Naujas dokumentas išsaugomas vienu iš būdų:. Iš taikomosios programos išeinama, uždarant jos langą vienu iš būdų:. Ankščiau sukurto failo atidarymas, naudojant langą „kompiuteris“. Microsoft windows. Papildomi objektai ir jų funkcijos. Nuorodos (shortcuts). Informacija apie objekto savybes (properties). Pagalba (help). Apibendrinimas. Dalykinė rodyklė. Literatūros sąrašas.

Įjungus kompiuterį startuoja operacinė sistema. Kai kompiuteris pasikrauna ir Microsoft Windows 7 sistema yra pasiruošusi bendrauti su vartotoju, ekrane pasirodo dialogo langas, kuriame vartotojas prašomas paspausti tris klavišus – Ctrl+Alt+Delete. Ekrane pateikiamas kitas dialogo langas, kuriame vartotojas įveda jį identifikuojančius duomenis. Vartotojui pateikus klaidingus duomenis, jis neįleidžiamas į Microsoft Windows 7 sistemą.

Tai Microsoft Windows 7 sistemai būdinga darbo pradžia. Čia pasireiškia viena iš šios operacinės sistemos saugumo ypatybių – vartotojas, kuriam nėra suteikta teisė dirbti su kompiuteriu, nepasieks jame esančių duomenų.

Vartotojo prisijungimas prie operacinės sistemos prasideda paspaudus tris klavišus Ctr+Alt+Delete. Tada pateikiamas kitas dialogo langas, kuriame vartotojas įveda savo duomenis: vartotojo vardą (User name) ir slaptažodį (Password), pagal kuriuos Microsoft Windows 7 sistema patikrina, ar jis turi teisę dirbti prie šio kompiuterio.

Registracijos langas turi mygtukus Ok, Cancel. Mygtukas Ok spaudžiamas po to, kai laukeliuose įrašoma reikalinga informacija. Paspaudus Ok Microsoft Windows 7 sistema identifikuoja vartotoją ir jį atpažinusi leidžia dirbti. Mygtuko Cancel paspaudimas reiškia, kad yra nenorima dalyvauti dialoge ir Microsoft Windows 7 neleis tęsti darbo.

  • Microsoft Word 2108 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai (4097 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Darbas su failais windows apilnkoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbas su failais windows apilnkoje. (2012 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-su-failais-windows-apilnkoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:33
×