Darbas su knyga Iliustracijų panaudojimo galimybės


TIKSLAS Apžvelgti darbo su knyga ypatybes ir knygelės kūrimo bei iliustracijų panaudojimo galimybes. Itin didelę reikšmę kūrybiškumas įgyja, kai vaikas pradeda savarankiškai pažinti pasaulį. Vaikų kūrybinį mąstymą labai lavina įvairių pasakojimų bei istorijų kūrimas. Vaikas, kurdamas pasakojimą, įlieja į jį savo patyrimą, lūkesčius, išreiškia savo gyvenimo supratimą. Knygos – tai vienas iš būdų žmogui pažinti pasaulį, kitus ir save. Kalba yra viena svarbiausių bendravimo priemonių. Knygelė gali būti vieno ar kelių puslapių. Rašymui, kaip bendravimo būdui, vaikai randa savų individualių raiškos formų. IŠVADOS Dabartinę vaikų dvasinę brandą ir pasaulėžiūrą vis labiau veikia ne knygos.


TIKSLAS: Apžvelgti darbo su knyga ypatybes ir knygelės kūrimo bei iliustracijų panaudojimo galimybes. UŽDAVINIAI: 1. Padėti susipažinti su knygelių kūrimu; 2. Turtinti vaikų žodyną kuriant knygelę; 3. Skatinti pajusti grožį iliustruojant knygelę; 4. Skatinti vaikų kūrybinius gebėjimus bei fantaziją. Pasiūlyti sukurti knygelę.

Itin didelę reikšmę kūrybiškumas įgyja, kai vaikas pradeda savarankiškai pažinti pasaulį.

Vaikų kūrybinį mąstymą labai lavina įvairių pasakojimų bei istorijų kūrimas, knygelių kūrimas ir jų gamyba; Kūryba vaikams įgimta, nes per ją vaikai reiškia savo jausmus ir nuotaikas; Labai svarbu nuo mažens vaikams išmokyti stebėti aplinkinį pasaulį, grožėtis juo pačiam ir kurti; Pačių pagaminta knygelė aktyvina vaikų dabartinę veiklą, lavina fantaziją, kūrybinę raišką. Mokydamiesi kurti vaikai patiria džiaugsmą, geriau pažįsta juos supančią aplinką.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 466 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (374 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vesta
  • Darbas su knyga Iliustracijų panaudojimo galimybės
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbas su knyga Iliustracijų panaudojimo galimybės. (2017 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-su-knyga-iliustraciju-panaudojimo-galimybes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 17:26
×