Darbas su modeliavimo sistema SILVERRUN. Bakalauro darbas.


Www.su.lt.bakalauriniai darbai. Informatikos inzinerija bakalaurinis darbas. Workflow bpm. Procesų modeliavimo priemonių apžvalgą.

Įvadas. Summary. Analitinė dalis. Biznio procesų modeliavimo priemonių analizė. Silverrun paketo apžvalga. Pagrindinės paketo notacijos. Probleminė sritis. Analitinės dalies išvados. Techninė užduotis. Projektinė dalis. Žodynėlis. Darbo su silverrun technologija. Bpm įrankių juosta. Piešimo įrankių juosta. Spalvų įrankių juosta. Standartinė silverrun-bpm įrankių juosta. Veiksmai su bylomis. Model meniu. Notacijos. Importas- eksportas. Ataskaitos. Projektinės dalies išvados. Vartotojo vadovas. Literatūros sąrašas. Priedai

Darbo tikslas - ištirti firmos silverrun technologies inc. Paketo silverrun-bpm galimybes kompiuterizuojant mechaninio cecho valdymą ir paruošti mokomąją medžiaga (vartotojo vadovą).

Biznio aplinka keičiasi greitai. Atsiranda poreikis organizacinei sistemai ir jos veiklai reformuotis , prisitaikyti prie aplinkos pasikeitimų. Pagrindinis dalykas organizacinei sistemai šios dienos konkurenciniame klimate yra atidi biznio procesų analizė ir re-inžinerija. Biznio procesų modeliavimas gali padėti įvertinti pasikeitimų įtaką, surasti optimalų sprendimą, parodo kokiam stovyje yra veikla dabar ir padeda kurti ateities planus.

Atsiranda vis daugiau biznio modeliavimo paketų, kurie skirti biznio procesų analizei, dokumentavimui, modeliavimui, re-inžinerija. Silverrun yra vienas iš nedaugelio prieinamų modeliavimo sprendimų kuris palaiko įvairiarūšę šios dienos biznio aplinką. Silverrun-bpm tai įrankis skirtas biznio procesų modeliavimui, dokumentavimui ir analizavimui.

Silverrun-bpm vartotojams leidžia nustatyti duomenys reikalingus biznio procesams palaikyti ir jeigu pageidaujama galima integruoti su silverrun duomenų modeliavimo įrankiais, tokias kaip silverrun-erx (entity relationship expert) ir rdm (relational data). Visapusiškam veiklos vaizdui susidaryti biznio procesų modeliuose galima įrašyti informaciją apie resurso panaudojimą ir kainą. Silverrun-bpm gali būti naudojamas kaip atskiras biznio procesų modeliavimo įrankis arba kartu su kitais duomenų modeliavimo produktais.

Analitinėje dalyje atlikau biznio procesų modeliavimo priemonių analizė kur buvo iš analizuotos ir palygintos tokios procesų modeliavimo priemonės: silverrun-bpm, bpwin , workflow bpr ir firststep charter for visio kurias apibendrinau ir pateikiau lentelėje. Plačiau buvo išnagrinėtos ir aprašytos silverrun-bpm galimybės iliustruojant notacijomis. Aprašiau dalykinę sritį. Išanalizavau ir aprašiau cecho valdymą darbų sekų modeliu.

Projektinėje dalyje aprašyta operatyvaus mechaninio cecho valdymo modelio sudarymo eiga , kokie pagrindiniai žingsniai buvo vykdomi norint sukurti modelį. Buvo aprašytos paketo galimybės ir kaip jomis naudotis. Sudarytas varcareful analysis and redesign of business processes is essential to organizations in today's competitive climate for building quality enterprise applications, organizations need a solid enter-prise architecture to ensure integrity and consistency. An essential part of designing the enterprise architecture is understanding the business.

  • Microsoft Word 731 KB
  • 2012 m.
  • 98 puslapiai (14930 žodžiai)
  • Pranė
  • Darbas su modeliavimo sistema SILVERRUN. Bakalauro darbas.
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbas su modeliavimo sistema SILVERRUN. Bakalauro darbas.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-su-modeliavimo-sistema-silverrun.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 22 d. 05:30
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo