Darbas su MS Word praktinis darbas


Rodyklė. Iliustracijų sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Word 2010 dokumentų plėtiniai. Suderinamumo režimas. Kaip konvertuoti failą į naująjį formatą. „Word 2010“ apžvalga. Naujoji juostelė programos „Word“ viršuje. „2010 Office“ sistemoje klaviatūrą galite naudoti dar efektyviau. Prieigos klavišai. Klavišų deriniai. Papuoškite dokumentus fonu, kraštinėmis ir teksto efektais. Dokumento fonas. Vandens ženklas. Dekoratyvinis tinklapio fonas. Dekoratyvinės kraštinės ir užpildai. Dokumentas su grafinėmis puslapio kraštinėmis. Teksto, lentelių ir grafikos elementų spalvinimas. Lentelių stiliai. Užpildo efektai. Dekoratyvinių raidžių, WordArt objektų ir tekstų animaacijos efektai. Šrifto efektai. Dekoratyvioji raidė. WordArt objektai. Pagrindinė informacija apie antraštes ir poraštes. Antraštės ir poraštės darbo sritis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbo tikslas – susipažinti su Microsoft Word 2010 plėtiniais, juostele, klaviatūros klavišų naudojimu, kaip papuošti dokumentą fonu, kraštine, teksto efektais.

Darbo uždaviniai:

1.Redaguoti duotą tekstą.

2.Formatuoti tekstą pagal duotą pavyzdį.

3.Sukurti duotus grafinius objektus.

4.Parašyti išvadas.

  • Microsoft Word 1114 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (4867 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ginta
  • Darbas su MS Word praktinis darbas
    10 - 8 balsai (-ų)
Darbas su MS Word praktinis darbas. (2014 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbas-su-ms-word-praktinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 14:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo