Darbas su tekstų procesoriumi word Teksto tvarkymas


Informatikos laboratorinis darbas. Dokumento formavimas. Stiliai. Automatinės dokumentų tvarkymo priemonės. Matematinio teksto formatavimas. Pagrindinės sąvokos. Apskritimo lygtis. Apibrėžtinis apskritimas. Įbrėžtinis apskritimas. Apskritimo ir tiesės tarpusavio padėtis. Apskritimo kirstinė. Apskritimo liestinė. Dviejų apskritimų tarpusavio padėtis. Centrinis kampas. References.


Antraščių ir poraščių įterpimas. Kiekvienam puslapiui galima sukurti antraštę (angl. header) (sritį, esančią puslapio viršuje) ir poraštę (angl. footer) (sritį, esančią puslapio apačioje). Šiose srityse paprastai nėra rašomas pagrindinis dokumento tekstas, o tai yra vieta, skirta puslapių numeravimui, datos nurodymui ir pan.

Norint puslapyje sukurti antraščių/poraščių sritį, tai galima padaryti keliais būdais. Pirmasis, ir pats paprasčiausias, tai du kartus paspausti pele puslapio viršuje (norint pridėti antraštę) arba puslapio apačioje (kai norima įterpti poraštę). Kitas būdas yra skirtas labiau mėgstantiems naudotis meniu juosta. Šiuo atveju reikėtų pasirinkti meniu punktą (kortelę) „Insert“, o po to spustelėti pele ties „Header“ (antraštė) arba „Footer“ (poraštė).

Darbas su tekstų procesoriumi word Teksto tvarkymas. (2014 m. Gruodžio 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbas-su-tekstu-procesoriumi-word-teksto-tvarkymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:36