Darbas su tekstų procesoriumi word


Informatikos savarankiškas darbas. Word. Dokumento formavimas. Puslapio parametrų nustatymas. Antraščių ir poraščių įterpimas.


Komanda „Replace“ leidžia ne tik surasti konkretų teksto fragmentą, žodį ar žodžio dalį, bet ir (automatiškai, jei reikia) pakeisti surandamus teksto elementus kitais. Naudojami tokie patys nurodymai, kaip ir paieškoje (Pav. 29), tik reikia parašyti ne tik, ko ieškome, bet ir, į ką tai keičiame.

Komandos „Go To“ paskirtis yra greitas konkrečios dokumento vietos (pozicijos) suradimas. Dokumento galimos vietos, į kurias nesunku greitai patekti, yra išvardintos dialogo lango „Find and Replace“ sąrašo lauke „Go to what:“ (žiūr. Pav. 30). Yra numatyta, pavyzdžiui, galimybė įvesti į paieškos laukelį „Enter page number:“ ne tik puslapio eilės numerį, bet ir ženklą „+“ (arba „“) kartu su nurodomu puslapių skaičiumi (per tokį puslapių skaičių bus pereita į priekį (įvedus +) arba atgal (įvedus )).

Darbas su tekstų procesoriumi word. (2014 m. Gruodžio 02 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbas-su-tekstu-procesoriumi-word.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:11