Darbdavio ir pavaldinio bendravimas referatas


Įvadas. Vadovo psichologinė nuostata. Pasitikėjimas - efektyvus personalo valdymo būdas. Pirmasis įspūdis. Vadovo elgesio manieros. Konflikto valdymas. Praktinė dalis. Interviu. Išvada. Literatūros šaltiniai.

Taigi šiuo referatu pasitelkdama literatūra ir tyrimais bandysiu kuo išsamiau atskleisti darbdavio ir pavaldinio bendravimo ypatumus ir savybes.

Šio darbo tikslas - atskleisti darbdavio ir pavaldinio bendravimo esmę, jo pasekmes tarpusavio santykiuose ir indėlį kolektyviniame darbe.

Darbo uždaviniai: apibrėžti, nuo ko prasideda darbdavio ir pavaldinio bendravimas, nustatyti, kaip bendravimas lemia sėkmingą kolektyvo darbą, išsiaiškinti pirmojo įspūdžio įtaką bendravimui ir aptarti vadovo elgesio manieras bei konflikto valdymą.

Manoma, kad pasitikėjimas tarp vadovo ir pavaldinio lemia sėkmingą kolektyvo darbą. Toks bendravimo būdas būtinas veikloje, kur darbo rezultatai priklauso nuo komandos vientisumo, tarkim, įdiegiant naują projektą.

Kaip elgtis kai kažkas kaltina, priekaištauja arba tiesiog išlieja savo nepasitenkinimą? Šios situacijos sunkios, juo labiau, jeigu manoma, kad kaltinimai nevisai pagrįsti. Tokiose situacijose pirmiausia reikia suprasti ko sieksite: ar norite sukonfliktuoti ir sugadinti santykius, ar norite konstruktyviai išspręsti konfliktą ir išlikti draugais. Štai keletas patarimų, kaip galima išspręsti konfliktą. Juos galima pritaikyti ir sistemai “vadovas - pavaldinys”.

Interviu. Drauge su verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Persona Optima” partneriu Arnoldu Vielavičiumi analizuojami šiuolaikinio vadovo ir pavaldinio santykiai.

Kaip ir kada „šefas” turi vertinti savo darbuotojus?

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (2237 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vile
  • Darbdavio ir pavaldinio bendravimas referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Darbdavio ir pavaldinio bendravimas referatas. (2015 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbdavio-ir-pavaldinio-bendravimas-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 15:18
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo