Darbdavių pareigos ir teisės Laivuose


Įvadas. Darbo sauga mašinų skyriuose. Darbo sauga audros metu. Išvados. Literatūra.

Dirbant laivuose yra labai svarbu sudaryti konkrečias darbų saugos ir sveikatos instrukcijas daruotojams, atliekantiems sudėtingus, pavojingus darbus. Instrukcijos sudaromos atsižvelgiant į kiekvienos serijos laivo ypatumus.

Taisyklės galioja visuose laivuose bei plaukiojimo priemonėse, kurios plaukioja su Lietuvos valstybės vėliava. Taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respulikoje galiojančiais įstatymais ir kitais normatyviniais dokumentais.

Laivo vadovai privalo išnagrinėti šias Taisykles ir turi būti atestuoti, kaip nurodyta mokymo, instruktavimo, atestavimo nuostatose.

Visi darbai laive turi būti atliekami pagal įrenginių techninio eksploatavimo instrukcijas. Už visų įgulos narių saugos darbe instruktavimo daro vietoje teisingą organizavimą ir kokybę atsako laivo kapitonas.

Įranga, mechanizmai ir prietaisai, taip pat jų išdėstymas laivuose turi atitikti galiojančius darų saugos Tarptautinių standartų reikalavimus, Lietuvos Respulikos galiojančių teisės aktų reikalavimus. Už laivo atitikimą reikalavimams atsako laivo savininkas.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 21 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1347 žodžiai)
  • Jekaterina
  • Darbdavių pareigos ir teisės Laivuose
    9 - 3 balsai (-ų)
Darbdavių pareigos ir teisės Laivuose. (2013 m. Liepos 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbdaviu-pareigos-ir-teises-laivuose.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:56
×