Darbdavių pareigos ir teisės


Darbdavio teises ir pareigos. Darbuotoju pareigos ir teises referatai. Darbuotoju ir darbdaviu teises ir pareigos. Darbdavio pareigos ir teises. Darbdavio ir darbuotojo teises ir pareigos. Darbdavio teises. Darbuotoju teises ir pareigos referatas. Darbuotojo teises ir pareigos. Darbdaviu teises. Darbdavio pareigos.

Darbdavių pareigos ir teisės. Darbo vieta. Darbuotojo instruktažas. Darbuotojų sveikatos apsauga. Darbuotojų pareigos ir teisės.

Darbdaviai darbuotojams privalo sudaryti saugias bei nekenksmingas darbo sąlygas. Darbo vieta ir įrengimai turi atitikti darbo saugos ir sveikatos reikalavimus. Neatitinkant šiems reikalavimams darbdavys arba jo atstovas turi įrengti darbo vietas taip, kad darbo vietos atitiktų šiuos reikalavimus. Darbdavys privalo įrengti reikiamas kolektyvines saugos priemones,- darbuotojus aprūpina asmeninėmis saugos priemonėmis, prižiūri asmeninių priemonių tvarkingumą patikrinimus. Rūpinasi, kad technologiniai darbo procesai būtų saugūs. Patalpos ir darbo vietos turi būti pažymėtos saugos ženklais. Turi būti įrengtos darbuotojų poilsio ir higienos patalpos. Organizuoja darbuotojų patikras. Parengia darbuotojų pareigybines darbo instrukcijas, kuriose nurodo darbuotojams kokius darbus su kokiais įrengimais gali dirbti, kokių laikytis sveikatos ir saugos reikalavimų. Privalomai instruktuoja darbuotojus, kai šie darbuotojai priimami į darbą arba perkeliami į kitą darbą pasikeitus darbo įrengimams, technologijoms, pasikeitus saugos ir sveikatos aktams. Tikrina darbuotojų saugos ir sveikatos žinias. Vykdo darbuotojų darbo ir poilsio laiko apskaitą.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (1169 žodžiai)
  • Sss
  • Darbdavių pareigos ir teisės
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbdavių pareigos ir teisės. (2012 m. Rugsėjo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbdaviu-pareigos-ir-teises.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 12:27
×