Darbo apmokėjimo organizavimas


Įvadas. Summury. Darbo apmokėjimo teoriniai ir teisiniai pagrindai. Atlyginimas už darbą. Darbuotojų motyvacija. Pasitenkinimas darbu. Skatinimo poveikis. Ekonominės skatinimo sistemos. Darbo įvertinimas. Darbo užmokesčio formos. Naujos darbo apmokėjimo tendencijos. Veiksniai, lemiantys darbo apmokėjimo lygį. Moralinis skatinimas už darbą. Darbo apmokėjimo teisiniai aspektai. Uab “x”charakteristika. Uab “x” darbuotojų darbo apmokėjimo organizavimas. Uab “x” personalo sudėtis. Uab “x” darbuotojų darbo apmokėjimo organizavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Mano kursinio darbo tema UAB”x” darbo apmokėjimo organizavimas. Manau dabartiniu metu ši tema yra aktuali, kadangi reikia nagrinėti, kaip yra mokamas darbo užmokestis įmonėse, ar visur darbuotojai dirba pagal įstatymus, tai reiškia ar nėra daug šalyje nelegalaus darbo atveju. Kartu taip yra atkreipiamas dėmesys ir į užimtumo lygį šalyje.

Darbo tikslas apžvelgti, kaip yra vykdomas darbo apmokėjimo organizavimas konkrečioje įmonėje ir taip pat susipažinti su darbo apmokėjimo organizavimo teoriniai ir teisiniai aspektais.

Šiame darbe aš aptariau dvi pagrindines darbo apmokėjimo formas tai vienetinę ir laikinę. Kadangi ir mano aprašomoje įmonėje yra naudojamos tokios formos.

Informacija apie įmonę buvo gauta tiesiogiai apklausus šios firmos savininką.

Darbe yra pateikta 7 paveikslai ir 1 lentelė.

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (5743 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurga
  • Darbo apmokėjimo organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo apmokėjimo organizavimas. (2013 m. Birželio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-apmokejimo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 16 d. 23:17
×