Darbo apmokėjimo sistema


Atlygio sistema bakalauro. Kam reikalinga nauja darbo apmokejimo sistema. Atlyginimu apmokejimo ir skatinimo sistemos vertinimas. Įmonės atlyginimo sistemos analizė. Televisuma reikalinga. Darbo apmokejimo sistemos subjektas. Apmokejimo sistemos tobulinimas.

Įvadas. Apmokėjimo už darbą sistemos teoriniai pagrindai. Darbo užmokesčio samprata. Darbo užmokestį įtakojantys veiksniai. Darbo apmokėjimo formos ir sistemos. Darbo užmokesčio diferenciacija ir jos reikšmė. Motyvavimo sistema. Uab „televisuma“ apmokėjimo už darbą sistemos analizė. Įmonės charakteristika. Apmokėjimo už darbą sistemos įvertinimas. Darbo užmokesčio formos ir jų pagrįstumas įmonėje. Darbo vietų vertinimas ir bazinis užmokestis. Skatinimo formos įmonėje. Uab „televisuma“ apmokėjimo už darbą sistemos tobulinimo galimybės. Swot analizė. Apmokėjimo už darbą sistemos tobulinimas optimizuojant skatinimo politiką. Apmokėjimo už darbą sistemos tobulinimas įgyvendinant teisingo apmokėjimo už darbą principus. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Apmokėjimo už darbą tema nuolat aktuali. Kasdien darbdavio ir darbuotojo santykiuose iškyla begalės problemų susijusių su apmokėjimu už darbą. Keičiantis globalizacijos sąlygoms, vis daugiau dėmesio skiriama žmonių išteklių valdymui, todėl, siekiant kuo giliau įsigilinti į apmokėjimo už darbą sistemos niuansus, aktualu nagrinėti pačią apmokėjimo už darbą sistemą, jos sudėtines dalis.

Temos aktualumas – nei vieno verslo subjekto egzistavimas neįmanomas be darbuotojų, organizacijos tikslų įmanoma pasiekti tik vykdant bendrą veiklą. Už pasiaukojimą ir savo jėgų bei sugebėjimų įnašą į įmonę, darbuotojai nori atlyginimo. Įmonės vadovo tikslas – pasiekti, kad darbuotojas siektų organizacijos tikslų, kad jis jaustų moralinį pasitenkinimą savo veikla ir būtų tikras, kad atlygis už pastangas bus tinkamai įvertintas. Tam reikalinga darbo apmokėjimo sistema, kuri turi vaidinti skatinamąjį vaidmenį, būti nešališka, nuosekli, aiški.

Problema ir jos sprendimo būtinumas – darbo užmokestis vienas svarbiausių veiksnių padedančių konkuruoti rinkoje, todėl jis turi būti konkurencingas, motyvuojantis ir teisingas. Tam reikalingas darbo apmokėjimo sistemos tyrimas.

Darbo objektas – UAB „Televisuma“ apmokėjimo už darbą sistema

Darbo tikslas – Atlikti UAB „Televisuma“ apmokėjimo už darbą analizę ir pasiūlyti tobulinimo kryptį

Darbo uždaviniai:

1.Išnagrinėti apmokėjimo už darbą sistemos teorinius aspektus

2.Išanalizuoti UAB „Televisuma“ darbo užmokesčio formas

3.Išnagrinėti UAB „Televisuma“ motyvacijos sistemą

4.Iškirti UAB „Televisuma“ apmokėjimo už darbą sistemos tobulinimo galimybes

Hipotezė – Pastangas siekti geresnių darbo rezultatų, kelti kvalifikaciją tiesiogiai įtakoja darbo užmokesčio dydis.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 350 KB
  • 2012 m.
  • 37 puslapiai (7442 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ricardas
  • Darbo apmokėjimo sistema
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo apmokėjimo sistema. (2012 m. Lapkričio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-apmokejimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:43
×