Naujo darbo atsiuntimasUž kiekvieną atsiųstą ir patvirtintą darbą padovanosime Jums vieną bet kurį darbą iš mūsų svetainės.
Po atsiųsto darbo patvirtinimo gausite dovanų kodą į Jūsų el. paštą.
Kaip įkelti gerą darbą? Trumpi patarimai:
  • Kelkite tik savo rašytus darbus, kurie nebuvo publikuoti internete.
  • Darbai turi būti kokybiški ir naudingi kitiems. Visi darbai tikrinami, todėl siųskite tik kokybiškus darbus.
  • Įkelkite daugiau darbų vienu metu, tuomet dovanų kodus gausite greičiau ir turėsite dovanų kodų ateičiai.
  • Dėkojame, kad dalinatės savo darbais su kitais :)
Vardas: *
El. paštas: * ( Reikalingas dovanų kodui gauti )
Pavadinimas:
* ( rašykite lietuviškomis raidėmis pilną pavadinimą, koks yra darbe )
Kategorija: *
Tipas: *
Lygis: *
Failas: *

1.   Kiekvienas mokslobaze.lt tinklapio naudotojas privalo susipažinti su šiomis taisyklėmis. Asmuo, naudodamas mokslobaze.lt tinklapį, parsisiųsdamas rašto darbus, atsiųsdamas naujus darbus ar skelbdamas kitą informaciją mokslobaze.lt tinklapyje laikomas susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir su jomis sutinka.

2.   Siųsdami bet kokią informaciją mokslobaze.lt tinklalapiui, ją siunčiantys asmenys neatlygintinai perduoda www.mokslobaze.lt tinklapiui visas turtines autoriaus teises į atsiųstą informaciją ir sutinka, kad ši informacija be www.mokslobaze.lt rašytinio sutikimo negali būti skelbiama jokiame kitame tinklalapyje ar naudojama komerciniais tikslais.

3.   Siųsdamas ar skelbdamas bet kokią informaciją www.mokslobaze.lt tinklalapiui, ją siunčiantis asmuo pareiškia ir garantuoja, kad visos autorinės teisės ir gretutinės teisės į siunčiamą medžiagą priklauso jį siunčiančiam asmeniui ir kad nėra jokių teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų į siunčiamą informaciją ar atskiras jos dalis, todėl www.mokslobaze.lt neatsako už galimus autorinių ir gretutinių teisių pažeidimus. Duomenų bazėje talpinami darbai, kuriuos laisva valia atsiuntė jų autoriai ar teisėti autorinių ir (ar) gretutinių teisių savininkai.

4.   Jeigu paaiškėja, kad į www.mokslobaze.lt esančio darbo autorių teises ar gretutines teises pretenduoja kiti asmenys, jų reikalavimu darbas yra išimamas iš www.mokslobaze.lt duomenų bazės ir www.mokslobaze.lt atsiriboja nuo bet kokio tolimesnio dalyvavimo ginčijamo klausimo sprendime. Dėl patirtos turtinės ar neturtinės žalos atlyginimo asmenys, kurių teisės buvo pažeistos, yra nukreipiami į medžiagą ar informaciją atsiuntusį asmenį, kuris tvirtino, kad yra teisėtas autorių teisių ar gretutinių teisių savininkas.

5.  Visa informacija, rašto darbai esantys www.mokslobaze.lt informacinėje bazėje yra skirti asmeniniam mokymuisi - kaip mokslinės žinios, pavyzdžiai, idėjos, mokslinė informacija. Plagijavimas - parsisiųsto rašto darbo (ar jo dalies) naudojimas ir pristatymas kaip savo yra draudžiamas. Rašto darbą parsisiuntęs asmuo naudodamas parsiųsto darbo dalį savo rašomame darbe, privalo laikytis visų citavimo reikalavimų, bei nurodyti šaltinį iš kurio paimta informacija - www.mokslobaze.lt darbo nuorodą.

6.  Atsiųsdamas savo darbą ir perduodamas autorines turtines teises autorius sutinka, kad www.mokslobaze.lt gali laisvai disponuoti pateikta informacija savo nuožiūra, perleisti teises į jos panaudojimą tretiesiems asmenims, atgaminti bet kokia forma ir būdu, išleisti, versti, perdirbti, viešai skelbti, platinti ją komerciniais tikslais. mokslobaze.lt pasilieka teisę neskelbti atsiųstos informacijos dėl betkokios priežasties.

7.   Skelbiant ar kitaip naudojant gautą informaciją www.mokslobaze.lt neprivalo nurodyti jos autoriaus, jeigu prieš patalpinant medžiagą raštiškai nebuvo susitarta kitaip.

8. www.mokslobaze.lt tinklapyje už įkeltą darbą yra galimybė parsisiųsti 1 darbą nemokamai pasirinktinai (išskyrus kalbėjimo potemes). Kalbėjimo potemės yra tik parduodamos ir už dovanų kodus nesuteikiamos.

9. www.mokslobaze.lt tinklapyje užsisakius narystę per dieną galima parsiųsti ne daugiau kaip 5 darbus. Narystė yra skirta asmeniniam naudojimui, todėl šio limito turėtų pilnai pakakti. Narystė negalioja kalbėjimo potemėms.

10. Registruotiems vartotojams pildant sąskaitą 5 eur. ar didesne suma yra suteikiama 50 proc. nuolaida darbų parsisiuntimui. Ši nuolaida negalioja kalbėjimo potemėms.

11. www.mokslobaze.lt tinklapyje draudžiama talpinti mokslo darbus ar skelbti kitą informaciją, kuri (-e) pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus.

×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo