Darbo drausmė savarankiškas darbas


Paktinis darbas T. „ Darbo drausmė “. Darbo tikslas. Drausminė nuobauda gali būti skiriama tiek darbuotojui tiek darbdaviui , jeigu yra pažeista darbo drausmė. Drausminė nuobauda neskiriama praėjus.

Ar darbdavys pasielgė teisėtai neskatindamas (pvz. skirti piniginę premiją) darbuotojo, nes prieš du metus jam buvo skirta drausminė nuobauda?

Ilgametė įmonės darbuotoja, buvo sulaikyta apsaugos darbuotojo kai keičiantis pamainai per kontrolės punktą bandė išsinešti įmonėje gaminamos produkcijos už 100 litų. Moteris teigė, kad produkcija yra brokuota ir niekam žalos nepadarė. Darbuotoja darbovietėje vertinama teigiamai. Pateikite galimus darbdavio veiksmus šioje situacijoje?

ATS.: Jei tai pirmas jos prasižengimas, tai darbdavys turėtų skirti pastabą, nes produkcija nebrangi, o jei dar brokuota. Jei tai daroma ne pirmą kartą, tada jau darbdavys gali skirti papeikimą, arba net atleisti iš darbo už bandymą pavogti produkciją. Na jei darbuotoja vertinama darbovietėje teigiamai, geriausias darbdavio veiksmas būtų pastaba, bet neatmetame galimybių, kad darbdavys gali pasirinkti griežtesnę bausmę.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (500 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Darbo drausmė savarankiškas darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo drausmė savarankiškas darbas. (2015 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-drausme-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 20:26
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo