Darbo ginčų sąvoka Individualūs darbo ginčai


Įvadas. Darbo ginčų sąvoka apskritai ir jų kilimo priežastys. Individualūs darbo ginčai ir jų nagrinėjimo tvarka. Individualių darbo ginčų sąvoka, požymiai ir padariniai. Individualių darbo ginčų nagrinėjimo tvarka. Sprendimų dėl individualių darbo ginčų vykdymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos naujumas ir aktualumas: Neretai įgyvendinant teisinius darbo santykius tarp darbo subjektų kyla kivirčai dar kitaip vadinami darbo ginčai. Pritartina teisiniuose aktuose ir teisinėje literatūroje apibrėžtai darbo ginčų sąvokai. Darbo ginčas yra konfliktas, kuris kyla tarp mažiausiai dviejų darbo santykių subjektų, kai vienas iš jų kelia tam tikrus reikalavimus ar pageidavimus, o kitas arba iš dalies, arba visiškai juos atmeta ar kitaip ignoruoja. Tad privalu žinoti kaip apginti savo teises ir pareigas bei šiuos ginčus spręsti, kad nesukeltume tiek socialinių tiek teisinių neigiamų padarinių.

Darbo objektas: Darbo ginčų sąvoka. Individualūs darbo ginčai.

Darbo tikslas: Išanalizuoti darbo ginčų sąvoką, nagrinėjimo tvarką ir sprendimų vykdymą.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti darbo ginčų sąvoką apskritai ir jų kilimo priežastis.

2.Išnagrinėti individualių darbo ginčų sąvoką, požymius ir jų nagrinėjimo tvarką.

Tyrimo metodai:

1.Loginis metodas

2.Teisės aktų analizės metodas

3.Teisinės literatūros analizės metodas

Teisės aktų analizės ir literatūros analizės metodus naudojau empirinės analizės dalyje, o loginį metodą rašydama įvadą, išvadas.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (3443 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulina
  • Darbo ginčų sąvoka Individualūs darbo ginčai
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo ginčų sąvoka Individualūs darbo ginčai. (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-gincu-savoka-individualus-darbo-gincai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 15:42
×