Darbo grupių ir komandų formavimas ir įtaka įmonės valdymui


DARBO TEMA. Darbo grupių ir komandų formavimas ir įtaka įmonės vadyboje. Įvadas. Sąvokų samprata. Kodėl žmonės siekia būti grupės nariais? Komandinio darbo privalumai. Komandos formavimo etapai. Sėkmingos komandos požymiai. Vaidmenų pasiskirstymas grupėje ir komandoje. R. M. Belbin 9 komandiniai vaidmenys. Darbo grupių ir komandų skirtumai. O S. P. Robbins. Vadovo vaidmuo grupėje ir komandoje. Grupės ir komandos narių funkcijos ir savijautos palyginimas. Grupės ir komandos panašumai. Išvados. Literatūra.


DARBO TEMA:Darbo grupių ir komandų formavimas ir įtaka įmonės vadyboje.

Darbo tikslas –Išsiaiškinti, koks yra darbo grupių ir komandų formavimas bei įtaka įmonės vadyboje. Darbo uždaviniai: 1. Išanalizuoti grupės sampratą ir veiksnius dėl kurių žmonės nori būti grupės nariais. 2. Išanalizuoti komandos samprata ir komandinio darbo privalumus bei jos formavimosi etapus. 3. Išvardinti sėkmingos komandos požymius ir komandinio darbo vaidmenų daromą įtaką komandos formavimuisi. 4. Išanalizuoti darbo grupės ir komandos pagrindinius skirtumus bei vadovo vaidmenį grupėje ar komandoje.

Kiekviena komanda yra grupė, tačiau ne kiekviena grupė gali būti komanda!

Kiekviena komanda turi turėti šiuos bruožus: Noras: noras dirbti kartu. Kantrybė: dirbti ramiai ir neskubėti su išvadomis. Gera komunikacija: kalbėti atvirai apie problemas ir jausmus. Pasitikėjimas. Atsidavimas. Lankstumas: būti tolerantišku, priimti įvairias idėjas ir pokyčius. Abipusė pagalba vienas kitam. Inovacijos. Motyvacija.

Grupės ir komandos – pagrindinis organizacijos gyvenimo veiksnys. Vienas iš labiausiai populiarių ir neišvengiamų dalykų šiandien Lietuvoje ir pasaulyje yra komandinio darbo pritaikymas siekiant organizacijos ar projekto tikslų tiek nacionaliniame, tiek tarpatutiniame lygmenyje. Išskiriama problema – nepakankamai ištirtas komandinio darbo vaidmuo. Komandos darbas – tai efektyviai veikianti kolektyvinė veikla. Komandos darbo efektyvumą apsprendžia komandos narių tarpusavio santykis, t.

  • MS PowerPoint 16352 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (1021 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tyt
  • Darbo grupių ir komandų formavimas ir įtaka įmonės valdymui
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo grupių ir komandų formavimas ir įtaka įmonės valdymui. (2018 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-grupiu-ir-komandu-formavimas-ir-itaka-imones-valdymui.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 09:44
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo