Darbo higiena skaidrės


Medicinos skaidrės. Darbo higiena. Ergonomika. Tikslas. Darbo aplinka. Darbo higienos reikalavimai. Nuovargis ir jo priežastys. Rizikos vertinimas. Kenksmingi veiksniai darbo aplinkoje. Rizikos veiksniai.


Darbo higiena. Ergonomika vyr. srž. Rasa Chrimlienė.

Išsiaiškinti darbuotojų saugos bei sveikatos reikalavimus. Išmokti saugiai dirbti ir organizuoti darbus. Išmokti saugiai naudotis įranga. Išmokti palaikyti asmeninę švarą, laikytis nustatytų norminių dokumentų reikalavimų.

Nuovargis tai laikinas darbingumo sumažėjimas atsiradęs darbo įtakoje. Pavargimas tai subjektyvus nuovargio sindromas, įspėjimas apie nuovargio pradžia. Nuovargį padidina: bloga darbo organizacija, neracianalus darbo ir poilsio režimas, blogos higieninės ir sanitarinės darbo sąlygos.

Ergonomika (gr. Ergon- darbas + normos – dėsnis) – mokslas tiriantis dirbančio žmogaus galimybes, ribas ir ypatumus, darbo priemonių ir sąlygų optimizavimą tausojant žmogaus sveikatą.

Taisyklingų judesių ir ergonomikos svarba mediko darbe.

Sveiki darbuotojai Invalidumo prevencija Mažesnė darbuotojų kaita Efektyvus darbas Mažesnės draudimo ir teisminių įvykių išlaidos...

Kad pagerintumėte darbo sąlygas personalui – ergonomiška aplinka.

Traumos - kaulų lūžiai Pragulos Plaučių ventiliacinių savybių sutrikimas Tromboembolijos Tuštinimosi problemos Sąnarių kontraktūros.

Kad sumažintumėte bylinėjimųsi riziką su personalu ar pacientais.

Kad būtų geri pacientų ir personalo santykiai.

Kad būtų geri personalo ir administracijos santykiai.

Saugaus ergonomiško darbo principų įdiegimas ir administravimas* Darbo vietos analizė Rizikos veiksnių įvertinimas Nelaimingų atsitikimų ir pažeidimų analizė Prevencijos įgyvendinimas ir nuolatinė kontrolė Mokymas.

Tai yra antra skausmo priežastis po galvos skausmo Kiekvienas žmogus bent kartą skundėsi nugaros skausmu 80% 45 metų ir vyresnių žmonių dėl nugaros skausmo turi riboti savo aktyvumą Moterys su šia problema susiduria dažniau nei vyrai JAV per metus nugaros skausmų gydymui išleidžiama 14 bilijonų dolerių.

  • Medicina Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Erika
  • 31 puslapis (837 žodžiai)
  • Medicinos skaidrės
  • MS PowerPoint 2655 KB
  • Darbo higiena skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Darbo higiena skaidrės. (2015 m. Spalio 20 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbo-higiena-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:05