Darbo ir civilinė sauga. Dokumentų tvarkymas


Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Paaiškinimas del nelaimingo atsitikimo. Civiline sauga skaidres. Civiline sauga darbe. Darbu saugos reikalavimai programuotojui. Civilinė sauga dokumentai. Kas yra darbo ir civiline sauga. Darbo ir civilines saugos projektas. Saugos dokumentu tvarkymas. Civilines saugos dokumentai.

Įvadas. Įmonės aprašymas. Kompiuterių programuotojo saugos ir sveikatos instrukcija. Įsakymas dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Nukentėjusiojo paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbo vietoje. Pažyma apie traumos sunkumą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Šiuolaikiniame pasaulyje yra labai daug įmonių, kuriose dirba įvairios specialybės darbuotojai. Įmonės vadovams labai svarbu užtikrinti saugią darbo vietą, nepavojingą aplinką darbovietėje. Mokėti organizuoti saugų darbą. Darbdavius informuoti apie gresiančius pavojus, supažindinti ir pravesti išsamius pirminius ir periodinius instruktažus. Būtent todėl darbo ir civilinė sauga yra labai svarbi mūsų visuomenėje. Gebėti tinkamai užpildyti darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelę ir asmeninių apsauginbuveinės adresas – naugarduko g. 5, lt – 24967 viįmonės darbuotojų sveikatos ir saugos komitetui vadovauja darbuotojų sveikatos ir saugos specialistas, dir. Kompiuterių programuotoju gali dirbti ne jaunesnis kaip 18 metų amžiaus asmuo, turintis aukštąjį programuotojo išsilavinimą, pasitikrinęs sveikatą ir esant medicininės komisijos leidimui dirbti, periodiškai sveikatą tikrinant – kas du metus. Nukentėjęs nuo nelaimingo atsitikimo asmuo, jeigu yra galimybė, turi nedelsdamas apie tai pranešti darbų vadovui (tiesioginiam viršininkui), padalinio vadovui, darbdaviui. Asmuo, matęs nelaimingą atsitikimą arba apie jį sužinojęs, turi nedelsdamas suteikti nukentėjusiam pirmąją pagalbą ir pranešti apie nelaimingą atsitikimą darbų vadovui (tiesioginiam viršininkui), padalinio vadovui, darbdaviui.

Kompiuterių programuotojas, pastebėjęs darbo ir darbuotojų saugos priemonių gedimus, turi nedelsdamas apie tai pranešti darbų vadovui, padalinio vadovui, darbdaviui.

Kompiuterių programuotojas turi teisę atsisakyti dirbti, jeigu yra pavojus darbuotojų saugai ir sveikatai. Darbuotojas, nutraukęs darbą, turi nedelsdamas raštu. Susitepus rankas, plauti jas šiltu vandeniu su muilu. Draudžiama rankas valyti skiedikliais, acetonu, naftos produktais ar kitomis ne prausimuisi skirtomis medžiagomis.

Darbuotojui, pažeidusiam šios instrukcijos reikalavimus, taikoma Lietuvos respublikos įstatymų numatyta drausminė, administracinė ir baudžiamoji a. Specialios apsaugos priemones (dielektrinės priemonės - pirštinės, kilimėliai, apsaugo nuo elektros sroves p. Įsitikinti ar uždarytos visos apsauginės durelės ir dangčiai. Drau­džiama eksploatuoti kompiuterį, jei nuimtas bet kuris įrenginio gaubtas, nepatik. Pastebėjus darbo metu kompiuterio gedimus, netvarkingus kabelius, elektros rozetes, nutraukti darbą ir skubiai pranešti. Kilus gaisrui, nedelsiant išjungti kompiuteri iš elektros tinklo, iškviesti ugniagesius, pradėti gesinti gaisrą turimomis priemonėmis.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (1446 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edvinas
  • Darbo ir civilinė sauga. Dokumentų tvarkymas
    9 - 1 balsai (-ų)
Darbo ir civilinė sauga. Dokumentų tvarkymas. (2011 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-ir-civiline-sauga-dokumentu-tvarkymas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 25 d. 21:42
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo