Darbo ir civilinės saugos projektas


Zmogaus saugos projektai. Civilinės saugos projekto temos. Lengvo nelaimingo atsitikimo n -1 aktas.

Įvadas. Šaltkalvio – elektriko saugos ir sveikatos instrukcija nr. Rizikų įvertinimo lentelė. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos kortelė nr. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Įsakymas dėl komisijos sudarymo nelaimingam atsitikimui ištirti. Nukentėjusiosio paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą. Pažyma apie traumos sunkumą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą aktas (n. -forma). Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Rašydama šį darbą, aš išnaudojau galimybę susipažinti su nelaimingo atsitikimo darbe tyrimo procedūra. Taip pat įgyjau praktikos sudarydama darbuotojo saugos ir sveikatos instrukciją bei pildydama nelaimingo atsitikimo pakeliui į darbą aktą.

Labai džiugu, kad įmonės nelaimingi atsitikimai yra tiriami smulkiai juos išanalizavus, su specialistų pagalba, kurie detalei juos išanalizuoja ir pateikia tam tikras išvadas. Šiam darbui reikia nukentėjusiųjų, liudininkų paaiškinimų, medikų pažymos ir pan.

Atlikus šį darbą galiu teigti, kad įgyjau daug patirties ir žinių, susijusių su sveikatos ir darbo sauga. Manau, kad visos įgytos žinios bus pritaikytos ir naudingos ateityje. Su šiuo projektu susiję tikslai ir uždaviniai yra pasiegti.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2477 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Darbo ir civilinės saugos projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo ir civilinės saugos projektas. (2013 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-ir-civilines-saugos-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 23:03
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo