Darbo ir civilinės saugos projektinis darbas


Įvadas. Įmonės pristatymas. Vidaus darbo tvarkos taisyklės. Vilniaus padalinio 2015 m. liepos mėnesio operatorių ir sargų darbo grafikas. Vilniaus padalinio 2015m. liepos mėnesio klientų aptarnavimo specialistų darbo laiko grafikas. Vilniaus padalinio 2015 m. liepos mėnesio klientų aptarnavimo specialistų darbo grafikas. Ab „Singri“ vilniaus padalinio 2015 m. liepos mėnesio sargų ir operatorių darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Ab „Singri“ vilniaus padalinio 2015 m. liepos mėnesio klientų aptarnavimo specialistų darbo laiko apskaitos žiniaraštis. Pareiginiai nuostatai. Rizikos vertinimas. Profesinės rizikos įvertinimo kortelė. Darbuotojų instruktavimas. Ekonominių informacinių sistemų analitiko instrukcija nr. Darbuotojų saugos ir sveikatos įvadinių instruktavimų registravimo ž u r n a l a s. Darbuotojo asmeninių apsauginių priemonių apskaitos k o r t e l ė nr. Paaiškinimas dėl įvykio darbe. Liudininko paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe aktas. Išvados.

Darbo ir civilinė sauga yra veikla, kuri apima valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų, kitų įstaigų, ūkio subjektų ir gyventojų pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms, veiksmus joms gresiant ar susidarius, ekstremaliųjų situacijų likvidavimą ir jų padarinių šalinimą. Darbo sauga yra labai svarbi bei aktuali visose įmonėse, todėl kad darbo vietose gana dažnai pasitaiko įvairaus pobūdžio nelaimingi atsitikimai, todėl yra reikalingos darbo saugos taisyklės. Nesvarbus koks yra įmonės dydis, gaminama produkcija, rūšis ar kiti dalykai, šios taisyklės privalomos. Jas reikia žinoti ir jų laikytis.

Parengti, patvirtinti ir užregistruoti vidaus tvarkos taisykles, pareigybių nuostatus bei darbuotojų saugos ir sveikatos instrukciją.

Sudaryti darbo grafikus ir laiko apskaitos žiniaraščius remiantis LRDK.

Ištirti nelaimingą atsitikimą ir pateikti su nelaimingu atsitikimu susijusius veiksnius.

Įmonės vidaus darbo tvarkos taisyklės – Įmonė dirba pirmadieniais – penktadieniais.

Administracijos darbo laikas – Pirmadieniais-penktadieniais 8:00-17:00, pietų pertrauka 12:00-13:00

Banko darbuotoju gali dirbti ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus asmenys, pasitikrinę sveikatą ir esant medicininės komisijos leidimui dirbti, periodiškai tikrinantis kas 1 metus.

Įmonės darbuotojai privalo dirbti nustatytu darbo grafiko laiku:

4.1.1. Sargų darbo laikas - Pamainų keitimosi laikas yra 8:00val. Sargų pietų pertrauka įskaičiuota į darbo laiką. Sargai dirba 24 val. per parą kas trečią dieną.

4.1.2. Operatorių darbo laikas – Operatoriai dirba 2 pamainom.

Darbuotojams yra suteikiamos kasmetinės apmokamos atostogos pagal galiojančius įstatymus ir bendru susitarimu.

Banko darbuotojas, pastebėjęs darbuotojų ir darbo saugos gedimus, turi nedelsiant apie tai informuoti darbų vadovą, darbdavį, padalinio vadovą.

Asmuo, nukentėjęs nuo nelaimingo atsitikimo, jei yra galimybė, turi informuoti apie tai darbdavį, darbų vadovą, padalinio vadovą. Nelaimingo atsitikimo liudininkas, matęs įvykį ar apie tai sužinojęs, turi nedelsdamas suteikti nukentėjusiam asmeniui pirmąją pagalbą bei pranešti apie tai darbdaviui, darbų vadovui, padalinio vadovui.

Banko darbuotojas turi teisę atsisakyti dirbti, jeigu yra pavojus darbuotojų saugai ir sveikatai. Darbuotojas, kuris atsisako dirbti turi nedelsiant informuoti darbdavį bei padalinio vadovą apie atsisakymo dirbti priežastis.

Sargas turi būti pavaldus tiesioginiam savo viršininkui.

Sargas privalo palaikyti gerą fizinę būklę.

Įsibrovus užpuolėjams, stengtis perduoti pavojaus signalą, neatkreipiant užpuolikų dėmesio, neprovokuoti užpuolėjų, neįleisti į kitas patalpas, įjungti signalizaciją, stengtis įsidėmėti užpuolikų išvaizdą.

Kilus gaisrui, elgtis ramiai, iškviesti ugniagesius, evakuoti žmones, gesinti gaisrą turimomis priemonėmis.

Gavus pranešimą apie sprogmenų padėjimą, nekelti panikos, stengtis išsiaiškinti kuo daugiau informacijos, nedelsiant pranešti vadovui, evakuotis iš pastato.

Sargui draudžiama rūkyti darbo patalpose.

Sargui draudžiama dirbti darbus, nesusijusius su pareigomis, be tiesioginio vadovo leidimo.

Darbuotojų skaičius – ____70____, iš jų: riboto darbingumo asmenys − ___0____, jauni asmenys − ___30____, nėščios, neseniai pagimdžiusios ar krūtimi maitinančios moterys − _____0______.

Grindys kartais yra slidžios. (Darboviečių grindys turi būti tvirtos, stabilios ir neslidžios. Grindys kartais būna slidžios dėl valymo, išlietų skysčių (pvz., vandens), iš lauko atnešto sniego, purvo. Jeigu ant grindų yra padėta kiliminė danga ar kita danga, ji turi būti tvirtai pritvirtinta.)

DK 2003 metai. Darbo laiko trukmė: Darbo laikas negali būti ilgesnis kaip Aštuonios valandos per dieną.

Ekonominių informacinių sistemų analitikui instruktažą praveda įmonės saugos ir sveikatos specialistas, jei saugos ir sveikatos specialisto nėra dėl svarbių priežasčių instruktažą praveda padalinio vadovas arba jo paskirtas asmuo.

Instruktuoja darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas.

  • Microsoft Word 87 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 35 puslapiai (5447 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Darbo ir civilinės saugos projektinis darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Darbo ir civilinės saugos projektinis darbas. (2016 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-ir-civilines-saugos-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 18:27
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo