Darbo ir poilsio laikas


Poilsio laikas referatas. Darbo laikas kursinis. Darbo ir poilsio laiko analizė. Referatas darbas ir poilsis. Darbo ir poilsio laikas referatas. Darbo ir poilsio laikas skaidres. Viršvalandinio darbo ribojimas. Vairuotoju darbo ir poilsio laikas. Darbo poilsio analize. Referatas laikas.

Darbo laiko trukmė. Sutrumpintas darbo laikas nustatomas. Darbo dienų skaičius per savaitę, darbo pradžios, pabaigos, pertraukų nustatymas. Draudimas dirbti švenčių dienomis, darbo laikas švenčių ir poilsio dienų išvakarėse. Suminė darbo laiko apskaita. Darbas naktį. Ne visas darbo laikas. Budėjimas įmonėje arba namuose. Viršvalandinis darbas. Viršvalandinio darbo ribojimas. Poilsio laikas. Pertrauka pailsėti ir pavalgyti. Papildomos ir specialios pertraukos. Paros poilsis. Savaitės poilsis. Poilsio dienos paslaugas teikiančiose įmonėse. Poilsio dienos nepertraukiamai dirbančiose įmonėse ir esant suminei darbo laiko apskaitai. Darbo ir poilsio laiko reglamentavimo ypatumai.
  • Teisė Konspektas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2011 m.
  • 6 puslapiai (2373 žodžiai)
  • Darbo ir poilsio laikas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo ir poilsio laikas. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-ir-poilsio-laikas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:52
×