Darbo įtaka asmenybes vystymuisi


Darbas kurį as dirbau anglijoje nebuvo susijęs su mano specialybe, tad asmeniškai man jis buvo labai įdomus, malonus. Na nesistengsiu būti labai paslaptingas ir išduosiu, jog tai darbas su dekoratyvinemis gelemis.

Pirmomis dienomis, savaitėmis, mėnesiais i darbą eidavau su šypsena, anot draugų, atrodžiau lyg ruoščiausi eiti į šventę: ir taip kiekvieną dieną, kiekvieną rytą tos pačios teigiamos emocijos. Tas emocijas taip pat suteikdavo kolektyvas su kuriuo aš dirbau. Tai buvo labai šauni ir linksma kompanija žmonių. Išties manau, kad kolektyvas, kuriame tenka dirbti didesnį procentą įtakoja tas nuotaikas, emocijas, kurias patiri darbe ir netgi po darbo: viską ką patiri darbe dirbdamas visą dieną, tą ir atsineši namo. Tai netgi įtakoja fiziologinę tavo būsena. Teko patirti ir pakankamai sunkų fizinį darbą, tačiau gera nuotaika, bendraujant su dirbančiais su tavim žmonėmis, viskaą kompensuodavo ir į namus griždavai vis dar su švytinčia šypsena veide. O darbe buvau gerbiamas, nors buvau jauniausias kolektyvo narys ir, be to, svetimšalis. Mane mėgo už mano humoro jausmą ir netgi principingą charakterį.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (273 žodžiai)
  • Darbo įtaka asmenybes vystymuisi
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo įtaka asmenybes vystymuisi. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-itaka-asmenybes-vystymuisi.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 08:35
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo