Darbo kodekso nagrinėjimas, atsakant į pateiktus klausimus


Darbo kodekso konspektas. Darbo kodekso skaidres. Klausimai iš darbo kodekso. Darbo kodekso kursiniai darbai. Darbuotojasįsipareigoja atlygint.

Darbo kodekso nagrinėjimas, atsakant į pateiktus klausimus. Darbo sutarties pasibaigimas. Darbo drausmė. 1. Kokios gali kilti teisinės pasekmės darbuotojui, kuris neįspėjas darbdavio prieš 14 dienų, nori nutraukti neterminuotą darbo sutartį savo pareiškimu?

Kokios gali kilti teisinės pasekmės darbuotojui, kuris neįspėjas darbdavio prieš 14 dienų, nori nutraukti neterminuotą darbo sutartį savo pareiškimu?.

įspėjimo dėl darbo sutarties nutraukimo darbuotojo pareiškimu terminui pasibaigus, darbdavys neįformina darbuotojo atleidimo iš darbo dėl tos priežasties, kad nėra kam dirbti. Darbuotojas atsisako toliau dirbti. Kaip turėtų būti išspręstas šis konfkiktas?.

Kokiais atvėjais darbuotojas, įspėjas darbdavį prieš keturiolika dienų apie darbo sutartis nutraikimą savo prašymu, turi teisę likti savo darbe?.

Ar turi teisę darbdavys savo iniciatyva nutraukti darbo remiantis 127 straipsniu ir dalimis darbuotojas pažeisdamas dalies sąlygas turės įvykditi dalyje nurodytus įsipareigojimus tai yra darbuotojas įsipareigoja atlygint darbdavuij jo turėtas išlaidas per darbo metus.

Remiantis 127 straipsniu dalimi ginčas turėtų būti sprendžiamas taip, kaip tai nurodyta 127 straipsnyje dalyje, tai yra darbdavys privalo įforminti darbo sutarties nutraukimą ir atsiskaityti su darbuotoju.

Remiantis 127 straipsniu dalimi, darbuotojas turi teisę atšaukti prašymą nutraukti darbo sutartį ne vėliau kaip per tris darbo dienas nuo prašymo padavimo dienos. Po to jis gali atšaukti prašyma tik darbdavio sutikimu.

Remiantis 235 straipsniu dalies skirsniu šiurkšciu pažeidimu laikomas neatvykimas visą darbo dieną o kadangi darbuotojas pavėlavo tik pusvalandį o tai nėra šiurkštus darbo pažeidimas taigi darbdavys neturi teisės nutraukti darbo sutarties.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2010 m.
  • 3 puslapiai (253 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irmantas
  • Darbo kodekso nagrinėjimas, atsakant į pateiktus klausimus
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo kodekso nagrinėjimas, atsakant į pateiktus klausimus. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-kodekso-nagrinejimas-atsakant-i-pateiktus-klausimus.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 05 d. 13:10
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo