Darbo komandos


Viešojo administravimo referatas. Įvadas. Komandos samprata ir pagrindiniai bruožai. Komandos formavimas ir jo etapai. Komandos narių vaidmuo. Išvados. Literatūra.


Tinkamai organizuotas komandinis darbas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, sąlygojančių efektyvią organizacijos veiklą ir tikslų realizavimą. Šiuolaikiniam verslui, siekiančiam efektyviai veikti įtemptos konkurencijos bei nuolatinės ir intensyvios plėtros sąlygomis, nebepakanka tradicinių struktūrų ir vertikalių hierarchijų. Pokyčiams organizacijose realizuoti yra vykdomi projektai, užduotys, kuriuos geriau įgyvendina komandos. Komandinio darbo nauda pasireiškia tuo, kad, įgyvendinus komandinį darbą, žymiai pagerėja produkcijos kokybė, darbinis aktyvumas, informacijos perdavimas ir kita. Šiuolaikiniame versle daugelis įmonių vis dažniau susiduria su ekstremaliomis situacijomis, sudėtingomis problemomis, kurioms suvaldyti ar išspręsti tradicinės organizacinės struktūros ir senos hierarchijos nepakanka.

Šio referato tikslas – išsiaiškinti ar pasiteisina įmonėse suformuotas komandinis darbas.

Uždaviniai:

1.Išsiaiškinti komandos sąvoką;

2.Atskleisti darbo komandos privalumus ir trūkumus;

3.Išsiaiškinti jos formavimo būdą.

Tyrimo metodika ir priemonės – mokslinės literatūros analizė, lyginimas. 

Darbo komandos. (2013 m. Birželio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbo-komandos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:35