Darbo kontrolė


Tema kontrolė. Pasirinkta įmonė UAB „PALINK“.

Šiame darbe aš nagrinėsiu kontrolės temą UAB "Palink" atžvilgiu. Su šia įmone mane sieja 2 metai intensyvaus darbo nuo kasininko-pardavėjo iki pamainos viršininko. Šiuo metu esu jau palikęs šį darbą, išėjau savo noru, todėl šiandien papasakosiu visą tiesą apie IKI parduotuves bei jų veiklą kontrolės aspektu. 

O dabar pažinkime įmonę iš vidaus. Pirmas dominantis mus klausimas būtų skiriamieji valdymo kontrolės bruožai organizacijoje. Atsižvelgiant į duotą mums konspektų medžiagą, UAB "Palink" aš asmeniškai priskirčiau prie Vakarų, nes labiau orientuojamasi į pagalbos suteikimą savo pavaldiniams. Bet kokiu klausimu ir bet kada šioje organizacijoje galima kreiptis dėl pagalbos į savo viršininkus ir nebijoti to daryti, nes aukštesnes pareigas užimantys žmonės visada padės, o ne pažiūrės tokiu "draugišku" žvilgsniu, kad kitą kartą net nesukiltų jokių klausimų ir žmogus net nepagalvotų vėl kreiptis dėl egzistuojančios problemos. Ir toks pagalbos suteikimas galioja visais atvejais, kaip bendradarbiavime vienoje parduotuvėje, taip ir bendradarbiavime kitų parduotuvių tarpe bei parduotuvių su įmonės administracija bei baze. Galiu kaip pavyzdį pateikti mūsų parduotuvę. Vadovo darbo laikas prasideda nuo 8:00, parduotuvė atsidaro 7:00, tačiau mūsų parduotuvės vadovė visada atvažiuoja su visu kolektyvu 6:00 ir padeda. Tuo labiau, daugelyje atvejų vadovė beveik visus darbuotojus iš ryto pasiima nuosavu automobiliu ir atveža į darbą. Iš vienos pusės tai puikūs santykiai bei bendravimas su kolektyvu, iš kitos pusės - kontrolė, nes tokiu atveju niekas nepavėluos.

Dabar skirkime dėmesio organizacijos stabilumui ir tikslų realizavimui. Su šiuo dalyku UAB "Palink" gerai susidoroja. Pavyzdžiui, nuo pat pradžių IKI turėjo tikslą tapti geriausiai klientus aptarnaujančiu prekybos tinklu ir 2014 metais jie tokiais tapo. Tam, kad palaikytų stabilumą, IKI kiekvienais metais surengia visų darbuotojų kliento aptarnavimo (KAT) mokymus. 

  • Vadyba Esė
  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1534 žodžiai)
  • Pavel
  • Darbo kontrolė
    10 - 4 balsai (-ų)
Darbo kontrolė. (2015 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-kontrole.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 06:59
×