Darbo metodai ir proceso eiga


Vadybos referatas.

Tema darbo metodai ir darbo proceso eiga. Įvadas. Vivi – kas tai ir su kuo valgoma? Darbdavio valdymo stilius. Demokratija – kaip apibūdinti tokį valdymo stilių? Liberalus valdymo stilius. Liberalus valdymo stilius. Darbo proceso eiga. Išvados. Darbo proceso eigos gerinimas. Literatūros Šaltiniai.


Šiais laikais, kuomet visi visur skuba, norisi atrasti vietą, kurioje idealus aptarnavimas padėtų jaustis lyg ramybės oazėje. Žmonės nori, kad juos aptarnautų kokybiškai, o tam, kad taip būtų yra būtini taisyklingi darbo metodai ir darbo proceso eiga. Būtina yra žinoti, kokie yra darbdavio vadovavimo stiliai ir pats darbo procesas. Pirmiausia privalu išsiaiškinti, kokie yra vadovavimo stiliai ir kuo jie skiriasi, tuomet apibūdinti darbo proceso eigą pasirinktoje įmonėje, šiuo atveju tai bus VIVI natūralios kosmetikos parduotuvė Lietuvoje.

VIVI skirta visai šeimai: yra visko moterims, vyrams, vaikams, o taip pat ir jautriems, alergiškiems žmonėms.

Vivi parduotuvė išsiskiria ypatingai subtiliu įvaizdžiu, kurio šiame chaotiškame pasaulyje dažnai trūksta. Pardavėjos dirba taip, kad kiekvienas klientas jaustųsi svarbus – niekada nedirba tik vienas žmogus, todėl kiekvienas klientas gauna pakankamai laiko ir dėmesio. Taip pat yra organizuojami įvairūs konkursai ir pasiūlymai lojaliems klientams, kai kurie jų yra išties dideli. Štai ką rašo jų parduotuvės socialinių tinklų prižiūrėtoja (adminė) Mes įsteigėme net 12 000 Eur prizų fondą studentams!

Tad kaip matyti, darbuotojos prisitaiko ir prie to, jog šiais laikais be socialinių tinklų nė žingsnio. Yra skirtas vienas žmogus, kuris užsako tik už bendravima su klientais el.paštu bei soc.erdvėje. Šis etatinis žmogus taip pat kelia įvairiausias nuotraukas ir turi pakankamai laiko labai informatyviai ir operatyviai atsakyti į įvairias žinutes.

  • Vadyba Referatai
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Sandra
  • 11 puslapių (1336 žodžiai)
  • Vadybos referatai
  • Microsoft Word 174 KB
  • Darbo metodai ir proceso eiga
    10 - 2 balsai (-ų)
Darbo metodai ir proceso eiga. (2016 m. Vasario 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/darbo-metodai-ir-proceso-eiga.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 09:51