Darbo paieškos karjeros ir lyderiavimo organizavimas


Darbdavio rekomendacijos pavyzdys. Rekomendacija pavyzdys. Reikalavimai motyvaciniam laiškui. Darbdavio rekomendacija pavyzdys. Darbdavio rekomendacija. Rekomendacija darbdaviui pavyzdys. Trumpo prisistatymo pavyzdys. Šperos lt paieška cv pavyzdziai. Rekomendacijos pavyzdys. Lyderiavimo praktinis darbas.

Darbo paieškos, karjeros ir lyderiavimo organizavimas. Įvadas. Informacija apie pasirinktą bendrovę (organizaciją). Motyvacinis laiškas. Reikalavimai motyvaciniam laiškui. Motyvacinio laiško teksto pavyzdys. Gyvenimo aprašymas (cv). Teoriniai reikalavimai autobiografijai (curriculum vitae – cv). Gyvenimo aprašymo teksto praktinis pavyzdys. Įtaigaus reziumė (trumpo prisistatymo potencialiam darbdaviui) paruošimas. Rekomendacijos pavyzdys. Karjeros planas. Lyderiavimo motyvacijos aspektai. Pokalbio su darbdaviu organizavimas. Pasiruošimas įdarbinimo pokalbiui. Į ką būtina atkreipti dėmesį prieš pat susitinkant pokalbiui su darbdaviu. Prašymo priimti į darbą dokumentas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiame darbe aptarsiu pagrindinius darbdavio užduodamus klausimus bei atsakymus, kurie manau yra labai svarbu einant į pokalbį su darbdaviu, mano manymu tai yra pats svarbiausias dalykas kaip kalbėsi per pokalbį su darbdaviu ir kokią jis nuomonę susidarys apie ateinantį dirbti į jo įmonę žmogų.

Norėdami gauti trokštamą darbą, turime mokėti tinkamai save pristatyti galimam darbdaviui. Vienas plačiausiai naudojamų būdų tai padaryti – gyvenimo aprašymas, arba cv (kai kuriose šalyse vietoje cv rašoma reziume). Įvairiose šalyse taikomi skirtingi cv reikalavimai bei stiliai, todėl šiame darbe pateiksiu pačius bendriausius rašymo principus ir patarimus, bei pateiksiu gyvįmonė – tai savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, užsiimantis tam tikra komercine – ūkine veikla. Įmonę sudaro medžiaginių, daiktinių, finansinių ir nematerialių aktyvų, jos teisių ir pareigų kompleksas. Taip įmonę apibrėžia Lietuvos respublikos įmonių įstatymas. Remiantis šiuo įstatymu, įmonės sąvoka neapima pelno nesiekiančių organizacijų. Valstybės požiūriu yra svarbus veiklos pobūdis. Nuo veiklos pobūdžio priklauso mokesčių ar muitų dydis, leidimas užsiimti ta ar kita veikla.

įmonė turi teisę užsiimti bet kokia komercine – ūkine veikla, jei Lietuvos respublikos įstatymai to nedraudžia. Kai kuriai veiklai reikalingos licenzijos. Pavyzdžiui, eksploatuoti gamtinius išteklius, gaminti alų ir nespiritinį vyną, steigti mokymo įstaigas.

įmonės privaloma tvarka veda apskaitą, turi teisę neviešinti savo komercinės veiklos dokumentų. Įmonę gali steigti vienas arba keli steigėjai. Įmonės steigimo dokumentai yra įstatai, leidimas (licenzija), kvalifikacijos atestatas, žemės sklypo suteikimo aktas ar kiti įstatymais numatyti dokumentai.

Svarbi įmonės charakteristika yra jos teisinė padėtis, arba kitaip sakant, juridinis statusas. Žinant įmonės teisinį statusą, galima numanyti, kas turi teisę priimti galutinį sprendimą derybose ir pasirašyti įmonės steigimo bei kitas sutartis, kas ir kokiu laipsniu atsako už sutartinių įsipareigojimų vykdymą ir kas atlygins nuostolius ištikus nesėkmei. Be to, nuo įmonės teisinio statuso dažniausiai priklauso įmonės apmokestinimas, pelno ir nuostolių paskirstymas, įmonės likvidavimo tvarka bankroto atveju.

Teisėje įmonės savininkas ar valdytojas (įmonininkas) įvardijamas kaip fizinis arba juridinis asmuo.

Gnt grupė vykdo it produktų ir jų dalių didmeninę prekybą skandinavijoje ir baltijos šalyse.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2011 m.
  • 25 puslapiai (4091 žodžiai)
  • Universitetas
  • Bernardas
  • Darbo paieškos karjeros ir lyderiavimo organizavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbo paieškos karjeros ir lyderiavimo organizavimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-paieskos-karjeros-ir-lyderiavimo-organizavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 17 d. 02:13
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo