Darbo proceso analizė įmonėje


Darbo procesu temos. Darbo proceso schema. Darbo procesas.

Darbo proceso analizė įmonėje uab „windex“. Įvadas. Uab „windex“ charakteristika. Darbo procesas organizacijoje. Darbo procesas ir darbuotojų darbo organizacija. Darbo laiko panaudojimas. Darbo proceso racionalumas pagal darbo metodų tyrimo schemą. Pasirinktos darbo vietos išplanavimą. Darbų įvertinimas. Darbuotojų produktyvumas.

Šiuolaikinės įmonės, norėdamos greičiau pakilti iš sunkios ekonominės situacijos ir pradėti konkuruoti su išsivysčiusių šalių įmonėmis turi sukurti tokias darbo vietas, kurios sudaro galimybes kiekvienam darbuotojui, panaudojant savo sugebėjimus, pasiekti efektyviausių veiklos rezultatų. Todėl darbo procesų įvertinimas vaidina gana svarbų vaidmenį organizuojant įmonės darbą. Darbo procesų įvertinimas leidžia nustatyti santykinę kiekvienos darbo vietos vertę.

Remiantis darbo procesų įvertinimu, sukuriama racionali ir sisteminė darbų struktūra, pagrįsta jų teikiama verte organizacijai. Tada už lygiaverčių darbų atlikimą užtikrinamas vienodas atlyginimas.

Prieš atliekant darbo procesų įvertinimą, pirmiausia reikia nuspręsti, koks darbo procesų vertinimo metodas bus naudojamas; ar jis padės pasiekti užsibrėžtą tikslą; ar darbo procesų įvertinimas leis eliminuoti neteisingus ar nelegalius atlyginimus už darbą; ar šis procesas nepadarys žalos, skatindamas arba slėpdamas neteisingus atlyginimus. Be to, reikia įvertinti ir darbo procesų vertinimui reikalingus piniginius bei laiko kaštus. Darbo procesų vertinimo rezultatai daugiausia priklauso nuo surinktų duomenų kokybės, kurią savo ruožtu sąlygoja darbuotojų bendradarbiavimo ir įsitraukimo į šį procesą laipsnis.

Darbe yra nagrinėjama UAB “ Windex”, išsiaiškinama šios įmonės organizacinė struktūra, susipažįstama su jos darbuotojais ir bandoma įvertinti pagrindinius darbo procesus ir jiems keliamus reikalavimus.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 260 KB
  • 2013 m.
  • 40 puslapių (6602 žodžiai)
  • Universitetas
  • Neringa
  • Darbo proceso analizė įmonėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Darbo proceso analizė įmonėje. (2013 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbo-proceso-analize-imoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:17
×